
| От какъв тип е каросерията, Alfa Romeo 33 (905)? | Хечбек, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко бърза е колата, 1986 33 (905) 1.8 TD (74 Hp)? | 0-100 км/ч: 14 сек 0-60 mph: 13.3 сек |
| Колко мощност има, Alfa Romeo 33 Хечбек 1986 1.8 TD (74 Hp)? | 74 кс, 153 Нм 112.85 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, Alfa Romeo 33 Хечбек 1986 1.8 TD (74 Hp)? | 1.8 л 1779 см3 108.56 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 1986 Alfa Romeo 1.8 TD (74 Hp)? | 3 |
| Какво е задвижването, Alfa Romeo 33 (905) Хечбек 1986 1.8 TD (74 Hp)? | Двигател с вътрешно горене. |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Alfa Romeo |
| Модел | 33 |
| Генерация | 33 (905) |
| Модификация (Двигател) | 1.8 TD (74 кс) |
| Начало на производство | 1986 г |
| Край на производство | 1990 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Разход на гориво - градско | 7.3 л/100 км
32.2 US mpg 38.7 UK mpg 13.7 км/л |
| Разход на гориво - извънградско | 4.9-6.9 л/100 км
48 - 34.1 US mpg 57.6 - 40.9 UK mpg 20.4 - 14.5 км/л |
| Тип гориво | Дизелово гориво |
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 14 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 14 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 13.3 сек |
| Двигател | |
| Мощност | 74 кс @ 4000 об/мин |
| Мощност за литър работен обем | 41.6 кс/л |
| Въртящ момент | 153 Нм @ 2400 об/мин 112.85 lb.-ft. @ 2400 об/мин |
| Модел/код на двигателя | VM 82 A |
| Обем на двигателя | 1779 см3 108.56 cu. in. |
| Брой цилиндри | 3 |
| Диаметър на цилиндрите | 92 мм 3.62 in. |
| Ход на буталото | 89.2 мм 3.51 in. |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор |
| Количество на маслото в двигателя | 5.5 л 5.81 US qt | 4.84 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Охлаждаща течност | 7.5 л 7.93 US qt | 6.6 UK qt |