
| От какъв тип е каросерията, Alfa Romeo 33 (905)? | Хечбек, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко бърза е колата, 1983 33 (905) 1.3 (75 Hp)? | 165 км/ч | 102.53 mph |
| Колко мощност има, Alfa Romeo 33 Хечбек 1983 1.3 (75 Hp)? | 75 кс |
| Какъв е обемът на двигателя, Alfa Romeo 33 Хечбек 1983 1.3 (75 Hp)? | 1.4 л 1351 см3 82.44 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 1983 Alfa Romeo 1.3 (75 Hp)? | 4 |
| Какво е задвижването, Alfa Romeo 33 (905) Хечбек 1983 1.3 (75 Hp)? | Двигател с вътрешно горене. |
| Каква е дължината на превозното средство, 1983 Alfa Romeo 33 Хечбек? | 4015 мм 158.07 in. |
| Колко широка е колата, 1983 Alfa Romeo 33 Хечбек? | 1612 мм 63.46 in. |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Alfa Romeo |
| Модел | 33 |
| Генерация | 33 (905) |
| Модификация (Двигател) | 1.3 (75 кс) |
| Начало на производство | 1983 г |
| Край на производство | 1989 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Разход на гориво - градско | 9.6 л/100 км
24.5 US mpg 29.4 UK mpg 10.4 км/л |
| Тип гориво | Бензин |
| Максимална скорост | 165 км/ч 102.53 mph |
| Двигател | |
| Мощност | 75 кс |
| Мощност за литър работен обем | 55.5 кс/л |
| Модел/код на двигателя | 305.02 |
| Обем на двигателя | 1351 см3 82.44 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Диаметър на цилиндрите | 80 мм 3.15 in. |
| Ход на буталото | 67.2 мм 2.65 in. |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Атмосферен двигател |
| Количество на маслото в двигателя | 4 л 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Охлаждаща течност | 7.3 л 7.71 US qt | 6.42 UK qt |
| Обеми и тегла | |
| Максимално натоварване на покрива | 80 кг 176.37 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 1000 кг 2204.62 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке без спирачки | 460 кг 1014.13 lbs. |
| Максимално натоварване върху теглича | 50 кг 110.23 lbs. |
| Размери | |
| Дължина | 4015 мм 158.07 in. |
| Широчина | 1612 мм 63.46 in. |
| Височина | 1340 мм 52.76 in. |
| Колесна база | 2455 мм 96.65 in. |
| Предна следа | 1392 мм 54.8 in. |
| Задна следа | 1359 мм 53.5 in. |
| Преден надвес | 800 мм 31.5 in. |
| Заден надвес | 760 мм 29.92 in. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Размери на гумите | 165/70 R13 |
| Размери на джантите | 5J x 13 |