
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Alfa Romeo 33 (905)? | Hatchback , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jak szybki jest pojazd, 1986 33 (905) 1.8 TD (74 Hp)? | 0-100 km/h: 14 s 0-60 mph: 13.3 s |
| Jaką ma moc silnik, Alfa Romeo 33 Hatchback 1986 1.8 TD (74 Hp)? | 74 KM, 153 Nm 112.85 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Alfa Romeo 33 Hatchback 1986 1.8 TD (74 Hp)? | 1.8 l 1779 cm3 108.56 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 1986 Alfa Romeo 1.8 TD (74 Hp)? | 3 |
| Jaki jest układ napędowy, Alfa Romeo 33 (905) Hatchback 1986 1.8 TD (74 Hp)? | Silnik spalinowy. |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Alfa Romeo |
| Model | 33 |
| Generacja | 33 (905) |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.8 TD (74 KM) |
| Początek produkcji | 1986 r |
| Koniec produkcji | 1990 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl miejski | 7.3 l/100 km
32.2 US mpg 38.7 UK mpg 13.7 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski | 4.9-6.9 l/100 km
48 - 34.1 US mpg 57.6 - 40.9 UK mpg 20.4 - 14.5 km/l |
| Typ paliwa | Olej napędowy |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 14 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 14 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 13.3 s |
| Silnik | |
| Moc | 74 KM @ 4000 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 41.6 KM/l |
| Moment obrotowy | 153 Nm @ 2400 obr./min. 112.85 lb.-ft. @ 2400 obr./min. |
| Model/Kod silnika | VM 82 A |
| Pojemność silnika | 1779 cm3 108.56 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Średnica cylindrów | 92 mm 3.62 in. |
| Skok tłoka | 89.2 mm 3.51 in. |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor |
| Ilość oleju w silniku | 5.5 l 5.81 US qt | 4.84 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 7.5 l 7.93 US qt | 6.6 UK qt |