
| От какъв тип е каросерията, Alfa Romeo 33 (905)? | Хечбек, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко мощност има, Alfa Romeo 33 Хечбек 1983 1.5 (84 Hp)? | 84 кс |
| Какъв е обемът на двигателя, Alfa Romeo 33 Хечбек 1983 1.5 (84 Hp)? | 1.5 л 1490 см3 90.93 cu. in. |
| Какво е задвижването, Alfa Romeo 33 (905) Хечбек 1983 1.5 (84 Hp)? | Двигател с вътрешно горене. |
| Каква е дължината на превозното средство, 1983 Alfa Romeo 33 Хечбек? | 4015 мм 158.07 in. |
| Колко широка е колата, 1983 Alfa Romeo 33 Хечбек? | 1612 мм 63.46 in. |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Alfa Romeo |
| Модел | 33 |
| Генерация | 33 (905) |
| Модификация (Двигател) | 1.5 (84 кс) |
| Начало на производство | 1983 г |
| Край на производство | 1985 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Тип гориво | Бензин |
| Двигател | |
| Мощност | 84 кс |
| Мощност за литър работен обем | 56.4 кс/л |
| Модел/код на двигателя | 305.04 |
| Обем на двигателя | 1490 см3 90.93 cu. in. |
| Диаметър на цилиндрите | 84 мм 3.31 in. |
| Ход на буталото | 67.2 мм 2.65 in. |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Атмосферен двигател |
| Количество на маслото в двигателя | 4 л 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Охлаждаща течност | 7.3 л 7.71 US qt | 6.42 UK qt |
| Размери | |
| Дължина | 4015 мм 158.07 in. |
| Широчина | 1612 мм 63.46 in. |
| Височина | 1340 мм 52.76 in. |
| Колесна база | 2455 мм 96.65 in. |
| Преден надвес | 800 мм 31.5 in. |
| Заден надвес | 760 мм 29.92 in. |