
| От какъв тип е каросерията, Alfa Romeo 33 (905)? | Хечбек, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко бърза е колата, 1985 33 (905) 1.5 (90 Hp) 4x4? | 174 км/ч | 108.12 mph |
| Колко мощност има, Alfa Romeo 33 Хечбек 1985 1.5 (90 Hp) 4x4? | 90 кс |
| Какъв е обемът на двигателя, Alfa Romeo 33 Хечбек 1985 1.5 (90 Hp) 4x4? | 1.5 л 1490 см3 90.93 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 1985 Alfa Romeo 1.5 (90 Hp) 4x4? | 4 |
| Какво е задвижването, Alfa Romeo 33 (905) Хечбек 1985 1.5 (90 Hp) 4x4? | Двигател с вътрешно горене. |
| Каква е дължината на превозното средство, 1985 Alfa Romeo 33 Хечбек? | 4015 мм 158.07 in. |
| Колко широка е колата, 1985 Alfa Romeo 33 Хечбек? | 1612 мм 63.46 in. |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Alfa Romeo |
| Модел | 33 |
| Генерация | 33 (905) |
| Модификация (Двигател) | 1.5 (90 кс) 4x4 |
| Начало на производство | 1985 г |
| Край на производство | 1986 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Тип гориво | Бензин |
| Максимална скорост | 174 км/ч 108.12 mph |
| Двигател | |
| Мощност | 90 кс |
| Мощност за литър работен обем | 60.4 кс/л |
| Модел/код на двигателя | 305.20 |
| Обем на двигателя | 1490 см3 90.93 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Диаметър на цилиндрите | 84 мм 3.31 in. |
| Ход на буталото | 67.2 мм 2.65 in. |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Атмосферен двигател |
| Количество на маслото в двигателя | 4 л 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Охлаждаща течност | 7.5 л 7.93 US qt | 6.6 UK qt |
| Обеми и тегла | |
| Максимално натоварване на покрива | 80 кг 176.37 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 1000 кг 2204.62 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке без спирачки | 420 кг 925.94 lbs. |
| Максимално натоварване върху теглича | 50 кг 110.23 lbs. |
| Размери | |
| Дължина | 4015 мм 158.07 in. |
| Широчина | 1612 мм 63.46 in. |
| Височина | 1340 мм 52.76 in. |
| Колесна база | 2455 мм 96.65 in. |
| Предна следа | 1397 мм 55 in. |
| Задна следа | 1364 мм 53.7 in. |
| Преден надвес | 800 мм 31.5 in. |
| Заден надвес | 760 мм 29.92 in. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Размери на гумите | 175/70 R13 |
| Размери на джантите | 5.5J x 13 |