
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Alfa Romeo 33 (905)? | Hatchback , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jak szybki jest pojazd, 1988 33 (905) 1.7 i.e. (105 Hp)? | 185 km/h | 114.95 mph 0-100 km/h: 9.6 s 0-60 mph: 9.1 s |
| Jaką ma moc silnik, Alfa Romeo 33 Hatchback 1988 1.7 i.e. (105 Hp)? | 105 KM, 149 Nm 109.9 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Alfa Romeo 33 Hatchback 1988 1.7 i.e. (105 Hp)? | 1.7 l 1712 cm3 104.47 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 1988 Alfa Romeo 1.7 i.e. (105 Hp)? | 4 |
| Jaki jest układ napędowy, Alfa Romeo 33 (905) Hatchback 1988 1.7 i.e. (105 Hp)? | Silnik spalinowy. |
| Jaka jest długość pojazdu, 1988 Alfa Romeo 33 Hatchback ? | 4015 mm 158.07 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 1988 Alfa Romeo 33 Hatchback ? | 1612 mm 63.46 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 1988 Alfa Romeo 33 (905) 1.7 i.e. (105 Hp)? | 930 kg 2050.3 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 1988 Alfa Romeo 33 (905) 1.7 i.e. (105 Hp)? | 1335 kg 2943.17 lbs. |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Alfa Romeo |
| Model | 33 |
| Generacja | 33 (905) |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.7 i.e. (105 KM) |
| Początek produkcji | 1988 r |
| Koniec produkcji | 1989 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl miejski | 11 l/100 km
21.4 US mpg 25.7 UK mpg 9.1 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski | 5.9-8.1 l/100 km
39.9 - 29 US mpg 47.9 - 34.9 UK mpg 16.9 - 12.3 km/l |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 9.6 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 9.6 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 9.1 s |
| Prędkość maksymalna | 185 km/h 114.95 mph |
| Stosunek masy do mocy | 8.9 kg/KM, 112.9 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 6.2 kg/Nm, 160.2 Nm/tonę |
| Silnik | |
| Moc | 105 KM @ 5500 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 61.3 KM/l |
| Moment obrotowy | 149 Nm @ 4500 obr./min. 109.9 lb.-ft. @ 4500 obr./min. |
| Model/Kod silnika | 307.37 |
| Pojemność silnika | 1712 cm3 104.47 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Średnica cylindrów | 87 mm 3.43 in. |
| Skok tłoka | 72.2 mm 2.84 in. |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Ilość oleju w silniku | 4 l 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 7.3 l 7.71 US qt | 6.42 UK qt |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 930 kg 2050.3 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 1335 kg 2943.17 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 405 kg 892.87 lbs. |
| Dopuszczalna masa ładunku na dachu | 80 kg 176.37 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1000 kg 2204.62 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 4015 mm 158.07 in. |
| Szerokość | 1612 mm 63.46 in. |
| Wysokość | 1345 mm 52.95 in. |
| Rozstaw osi | 2465 mm 97.05 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1367 mm 53.82 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1364 mm 53.7 in. |
| zwis przedni | 790 mm 31.1 in. |
| zwis tylny | 760 mm 29.92 in. |
| Prześwit | 121 mm 4.76 in. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Rozmiar opon | 175/70 R13 |
| Rozmiar felg | 5.5J x 13 |