
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Alfa Romeo 33 (905)? | Hatchback , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jak szybki jest pojazd, 1984 33 (905) 1.5 QV (105 Hp)? | 185 km/h | 114.95 mph |
| Jaką ma moc silnik, Alfa Romeo 33 Hatchback 1984 1.5 QV (105 Hp)? | 105 KM |
| Jaka jest objętość silnika, Alfa Romeo 33 Hatchback 1984 1.5 QV (105 Hp)? | 1.5 l 1490 cm3 90.93 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 1984 Alfa Romeo 1.5 QV (105 Hp)? | 4 |
| Jaki jest układ napędowy, Alfa Romeo 33 (905) Hatchback 1984 1.5 QV (105 Hp)? | Silnik spalinowy. |
| Jaka jest długość pojazdu, 1984 Alfa Romeo 33 Hatchback ? | 4022 mm 158.35 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 1984 Alfa Romeo 33 Hatchback ? | 1612 mm 63.46 in. |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Alfa Romeo |
| Model | 33 |
| Generacja | 33 (905) |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5 QV (105 KM) |
| Początek produkcji | 1984 r |
| Koniec produkcji | 1989 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl miejski | 10.9 l/100 km
21.6 US mpg 25.9 UK mpg 9.2 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski | 6.2-7.9 l/100 km
37.9 - 29.8 US mpg 45.6 - 35.8 UK mpg 16.1 - 12.7 km/l |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Prędkość maksymalna | 185 km/h 114.95 mph |
| Silnik | |
| Moc | 105 KM |
| Moc na litr objętości roboczej | 70.5 KM/l |
| Model/Kod silnika | 301.82 |
| Pojemność silnika | 1490 cm3 90.93 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Średnica cylindrów | 84 mm 3.31 in. |
| Skok tłoka | 67.2 mm 2.65 in. |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Ilość oleju w silniku | 4 l 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 7.3 l 7.71 US qt | 6.42 UK qt |
| Objętość i waga | |
| Dopuszczalna masa ładunku na dachu | 80 kg 176.37 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1000 kg 2204.62 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 460 kg 1014.13 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 50 kg 110.23 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 4022 mm 158.35 in. |
| Szerokość | 1612 mm 63.46 in. |
| Wysokość | 1340 mm 52.76 in. |
| Rozstaw osi | 2455 mm 96.65 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1397 mm 55 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1364 mm 53.7 in. |
| zwis przedni | 807 mm 31.77 in. |
| zwis tylny | 760 mm 29.92 in. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Rozmiar opon | 185/60 R14 |
| Rozmiar felg | 5.5J x 14 |