
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Alfa Romeo 33 (905)? | Hatchback , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jak szybki jest pojazd, 1985 33 (905) 1.5 (90 Hp) 4x4? | 174 km/h | 108.12 mph |
| Jaką ma moc silnik, Alfa Romeo 33 Hatchback 1985 1.5 (90 Hp) 4x4? | 90 KM |
| Jaka jest objętość silnika, Alfa Romeo 33 Hatchback 1985 1.5 (90 Hp) 4x4? | 1.5 l 1490 cm3 90.93 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 1985 Alfa Romeo 1.5 (90 Hp) 4x4? | 4 |
| Jaki jest układ napędowy, Alfa Romeo 33 (905) Hatchback 1985 1.5 (90 Hp) 4x4? | Silnik spalinowy. |
| Jaka jest długość pojazdu, 1985 Alfa Romeo 33 Hatchback ? | 4015 mm 158.07 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 1985 Alfa Romeo 33 Hatchback ? | 1612 mm 63.46 in. |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Alfa Romeo |
| Model | 33 |
| Generacja | 33 (905) |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5 (90 KM) 4x4 |
| Początek produkcji | 1985 r |
| Koniec produkcji | 1986 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Prędkość maksymalna | 174 km/h 108.12 mph |
| Silnik | |
| Moc | 90 KM |
| Moc na litr objętości roboczej | 60.4 KM/l |
| Model/Kod silnika | 305.20 |
| Pojemność silnika | 1490 cm3 90.93 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Średnica cylindrów | 84 mm 3.31 in. |
| Skok tłoka | 67.2 mm 2.65 in. |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Ilość oleju w silniku | 4 l 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 7.5 l 7.93 US qt | 6.6 UK qt |
| Objętość i waga | |
| Dopuszczalna masa ładunku na dachu | 80 kg 176.37 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1000 kg 2204.62 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 420 kg 925.94 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 50 kg 110.23 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 4015 mm 158.07 in. |
| Szerokość | 1612 mm 63.46 in. |
| Wysokość | 1340 mm 52.76 in. |
| Rozstaw osi | 2455 mm 96.65 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1397 mm 55 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1364 mm 53.7 in. |
| zwis przedni | 800 mm 31.5 in. |
| zwis tylny | 760 mm 29.92 in. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Rozmiar opon | 175/70 R13 |
| Rozmiar felg | 5.5J x 13 |