
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Alfa Romeo 33 (905)? | Hatchback , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jaką ma moc silnik, Alfa Romeo 33 Hatchback 1983 1.3 (86 Hp)? | 86 KM |
| Jaka jest objętość silnika, Alfa Romeo 33 Hatchback 1983 1.3 (86 Hp)? | 1.4 l 1351 cm3 82.44 cu. in. |
| Jaki jest układ napędowy, Alfa Romeo 33 (905) Hatchback 1983 1.3 (86 Hp)? | Silnik spalinowy. |
| Jaka jest długość pojazdu, 1983 Alfa Romeo 33 Hatchback ? | 4015 mm 158.07 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 1983 Alfa Romeo 33 Hatchback ? | 1612 mm 63.46 in. |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Alfa Romeo |
| Model | 33 |
| Generacja | 33 (905) |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.3 (86 KM) |
| Początek produkcji | 1983 r |
| Koniec produkcji | 1989 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl miejski | 9.7 l/100 km
24.2 US mpg 29.1 UK mpg 10.3 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski | 5.5-7.9 l/100 km
42.8 - 29.8 US mpg 51.4 - 35.8 UK mpg 18.2 - 12.7 km/l |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Silnik | |
| Moc | 86 KM |
| Moc na litr objętości roboczej | 63.7 KM/l |
| Model/Kod silnika | 305.86, 305.87 |
| Pojemność silnika | 1351 cm3 82.44 cu. in. |
| Średnica cylindrów | 80 mm 3.15 in. |
| Skok tłoka | 67.2 mm 2.65 in. |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Ilość oleju w silniku | 4 l 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 7.3 l 7.71 US qt | 6.42 UK qt |
| Wymiary | |
| Długość | 4015 mm 158.07 in. |
| Szerokość | 1612 mm 63.46 in. |
| Wysokość | 1340 mm 52.76 in. |
| Rozstaw osi | 2455 mm 96.65 in. |
| zwis przedni | 800 mm 31.5 in. |
| zwis tylny | 760 mm 29.92 in. |