
| От какъв тип е каросерията, Volkswagen Golf III? | Хечбек |
|---|---|
| Колко мощност има, Volkswagen Golf Хечбек 1994 2.9 VR6 (190 Hp)? | 190 кс |
| Какво е задвижването, Volkswagen Golf III Хечбек 1994 2.9 VR6 (190 Hp)? | Двигател с вътрешно горене. |
| Каква е дължината на превозното средство, 1994 Volkswagen Golf Хечбек? | 4020 мм 158.27 in. |
| Колко широка е колата, 1994 Volkswagen Golf Хечбек? | 1695 мм 66.73 in. |
| Марка | Volkswagen |
|---|---|
| Модел | Golf |
| Генерация | Golf III |
| Модификация (Двигател) | 2.9 VR6 (190 кс) |
| Начало на производство | 1994 г |
| Край на производство | 1999 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Тип гориво | Бензин |
|---|
| Мощност | 190 кс |
|---|---|
| Модел/код на двигателя | ABV |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Атмосферен двигател |
| Количество на маслото в двигателя | 5.5 л 5.81 US qt | 4.84 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Охлаждаща течност | 10 л 10.57 US qt | 8.8 UK qt |
| Дължина | 4020 мм 158.27 in. |
|---|---|
| Широчина | 1695 мм 66.73 in. |
| Височина | 1405 мм 55.31 in. |
| Колесна база | 2475 мм 97.44 in. |