
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Volkswagen Golf III? | Hatchback |
|---|---|
| Jaką ma moc silnik, Volkswagen Golf Hatchback 1994 2.9 VR6 (190 Hp)? | 190 KM |
| Jaki jest układ napędowy, Volkswagen Golf III Hatchback 1994 2.9 VR6 (190 Hp)? | Silnik spalinowy. |
| Jaka jest długość pojazdu, 1994 Volkswagen Golf Hatchback ? | 4020 mm 158.27 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 1994 Volkswagen Golf Hatchback ? | 1695 mm 66.73 in. |
| Marka | Volkswagen |
|---|---|
| Model | Golf |
| Generacja | Golf III |
| Modyfikacja (Silnik) | 2.9 VR6 (190 KM) |
| Początek produkcji | 1994 r |
| Koniec produkcji | 1999 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Typ paliwa | Benzyna |
|---|
| Moc | 190 KM |
|---|---|
| Model/Kod silnika | ABV |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Ilość oleju w silniku | 5.5 l 5.81 US qt | 4.84 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 10 l 10.57 US qt | 8.8 UK qt |
| Długość | 4020 mm 158.27 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1695 mm 66.73 in. |
| Wysokość | 1405 mm 55.31 in. |
| Rozstaw osi | 2475 mm 97.44 in. |