
| Karoser tipi nedir, Volkswagen Golf III? | Hatchback |
|---|---|
| Motor gücü ne kadar, Volkswagen Golf Hatchback 1994 2.9 VR6 (190 Hp)? | 190 bg |
| Aktarımı nedir, Volkswagen Golf III Hatchback 1994 2.9 VR6 (190 Hp)? | İçten yanmalı motor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 1994 Volkswagen Golf Hatchback? | 4020 mm 158.27 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 1994 Volkswagen Golf Hatchback? | 1695 mm 66.73 in. |
| Marka | Volkswagen |
|---|---|
| Model | Golf |
| Nesil | Golf III |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.9 VR6 (190 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1994 yıl |
| Son üretim yılı | 1999 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Hatchback |
| Yakıt Tipi | Benzin |
|---|
| Güç | 190 bg |
|---|---|
| Motor Modeli/Kodu | ABV |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 5.5 Lt 5.81 US qt | 4.84 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 10 Lt 10.57 US qt | 8.8 UK qt |
| Uzunluk | 4020 mm 158.27 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1695 mm 66.73 in. |
| Yükseklik | 1405 mm 55.31 in. |
| Dingil Mesafesi | 2475 mm 97.44 in. |