
| Hvilken type er karosseriet, Volkswagen Golf III? | Halvkombi |
|---|---|
| Hva er motorens effekt, Volkswagen Golf Halvkombi 1994 2.9 VR6 (190 Hp)? | 190 hk |
| Hva er drivverket, Volkswagen Golf III Halvkombi 1994 2.9 VR6 (190 Hp)? | Forbrenningsmotor. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 1994 Volkswagen Golf Halvkombi ? | 4020 mm 158.27 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 1994 Volkswagen Golf Halvkombi ? | 1695 mm 66.73 in. |
| merke | Volkswagen |
|---|---|
| modell | Golf |
| Generasjon | Golf III |
| Modifikasjon (motor) | 2.9 VR6 (190 hk) |
| Første år av produksjon | 1994 år |
| Siste år av produskjon | 1999 år |
| Arkitektur av drivlinjen | Forbrenningsmotor |
| Karosserityper | Halvkombi |
| Type drivstoff | Bensin |
|---|
| Motoreffekt | 190 hk |
|---|---|
| Motormodell/Motorkode | ABV |
| Motors aspirasjon | Naturlig suget motor |
| Motoroljekapasitet | 5.5 l 5.81 US qt | 4.84 UK qt |
| Motoroljespesifikasjon | Logg inn for å se. |
| kjølevæske | 10 l 10.57 US qt | 8.8 UK qt |
| Lengde | 4020 mm 158.27 in. |
|---|---|
| Bredde | 1695 mm 66.73 in. |
| Høyde | 1405 mm 55.31 in. |
| Akselavstand | 2475 mm 97.44 in. |