
| Ποιος είναι ο τύπος αμαξώματος, Volkswagen Golf III? | Χάτσμπακ |
|---|---|
| Ποια είναι η ισχύς του κινητήρα, Volkswagen Golf Χάτσμπακ 1994 2.9 VR6 (190 Hp)? | 190 Hp |
| Ποιο είναι το σύστημα κίνησης, Volkswagen Golf III Χάτσμπακ 1994 2.9 VR6 (190 Hp)? | Κινητήρας εσωτερικής καύσης. |
| Πόσο είναι το μήκος του οχήματος, 1994 Volkswagen Golf Χάτσμπακ ? | 4020 mm 158.27 in. |
| Πόσο είναι το πλάτος του οχήματος, 1994 Volkswagen Golf Χάτσμπακ ? | 1695 mm 66.73 in. |
| μάρκα | Volkswagen |
|---|---|
| μοντέλο | Golf |
| παραγωγή | Golf III |
| τροποποιήσεις (κινητήρας) | 2.9 VR6 (190 Hp) |
| έναρξη της παραγωγής | 1994 έτος |
| Τέλος της παραγωγής | 1999 έτος |
| Αρχιτεκτονική της μονάδας κίνησης | Κινητήρας εσωτερικής καύσης |
| Τύπος κουπέ | Χάτσμπακ |
| Τύπος καυσίμου | Βενζίνη |
|---|
| δύναμη | 190 Hp |
|---|---|
| Μοντέλο/Κωδικός κινητήρα | ABV |
| Αναρρόφηση κινητήρα | Φυσικά αναρριχημένος κινητήρας |
| Χωρητικότητα λαδιού κινητήρα | 5.5 l 5.81 US qt | 4.84 UK qt |
| Προδιαγραφές λαδιού κινητήρα | Συνδεθείτε για να δείτε. |
| ψυκτικό | 10 l 10.57 US qt | 8.8 UK qt |
| μήκος | 4020 mm 158.27 in. |
|---|---|
| πλάτος | 1695 mm 66.73 in. |
| ύψος | 1405 mm 55.31 in. |
| μεταξόνιο | 2475 mm 97.44 in. |