
| От какъв тип е каросерията, Ferrari Luce? | Лифтбек, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, 122 kWh (1050 Hp) Electric AWD? | 530 км 329.33 mi |
| Колко бърза е колата, 2026 Luce 122 kWh (1050 Hp) Electric AWD? | 310 км/ч | 192.63 mph 0-100 км/ч: 2.5 сек 0-60 mph: 2.4 сек |
| Колко мощност има, Ferrari Luce Лифтбек 2026 122 kWh (1050 Hp) Electric AWD? | 1050 кс, 990 Нм 730.19 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, Ferrari Luce Лифтбек 2026 122 kWh (1050 Hp) Electric AWD? | Пълно задвижване (4x4). BEV (Електрически автомобил). Четири електрически мотора задвижват всяко колело индивидуално. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 Ferrari Luce Лифтбек? | 5026 мм 197.87 in. |
| Колко широка е колата, 2026 Ferrari Luce Лифтбек? | 1999 мм 78.7 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2026 Ferrari Luce 122 kWh (1050 Hp) Electric AWD? | 2260 кг 4982.45 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2026 Ferrari Luce Лифтбек? | 597 л 21.08 cu. ft. |
| Марка | Ferrari |
|---|---|
| Модел | Luce |
| Генерация | Luce |
| Модификация (Двигател) | 122 kWh (1050 кс) Electric AWD |
| Начало на производство | Май, 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | Лифтбек |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Тип гориво | Електричество |
|---|---|
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 2.5 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 2.5 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 2.4 сек |
| Ускорение 0 - 200 км/ч | 6.8 сек |
| Максимална скорост | 310 км/ч 192.63 mph |
| Съотношение тегло/мощност | 2.2 кг/кс, 464.6 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 2.3 кг/Нм, 438.1 Нм/тон |
| Брутен капацитет на батерията | 122 кВтч |
|---|---|
| Напрежение на батерията | 800 В |
| Технология на батерията | Литиево-никелово манганово-кобалтово оксидна (Li-NMC) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Електрически пробег | 530 км 329.33 mi |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 143 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 140 Нм 103.26 lb.-ft. |
| Максимални обороти на електродвигателя | 30000 об/мин |
| Местоположение на електродвигателя | Предна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Електродвигател 2 | |
| Мощност на ел. двигател | 143 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 140 Нм 103.26 lb.-ft. |
| Максимални обороти на електродвигателя | 30000 об/мин |
| Местоположение на електродвигателя | Предна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Електродвигател 3 | |
| Мощност на ел. двигател | 422 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 355 Нм 261.83 lb.-ft. |
| Максимални обороти на електродвигателя | 25500 об/мин |
| Местоположение на електродвигателя | Задна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Електродвигател 4 | |
| Мощност на ел. двигател | 422 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 355 Нм 261.83 lb.-ft. |
| Максимални обороти на електродвигателя | 25500 об/мин |
| Местоположение на електродвигателя | Задна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 1050 кс |
| Въртящ момент на системата | 990 Нм 730.19 lb.-ft. |
| Собствена маса | 2260 кг 4982.45 lbs. |
|---|---|
| Минимален обем на багажника | 597 л 21.08 cu. ft. |
| Дължина | 5026 мм 197.87 in. |
|---|---|
| Широчина | 1999 мм 78.7 in. |
| Височина | 1544 мм 60.79 in. |
| Колесна база | 2961 мм 116.57 in. |
| Предна следа | 1696 мм 66.77 in. |
| Задна следа | 1690 мм 66.54 in. |
| Архитектура на задвижването | Четири електрически мотора задвижват всяко колело индивидуално. |
|---|---|
| Задвижване | Пълно задвижване (4x4) |
| Предно окачване | Спирална пружина, двоен напречен носач |
| Задно окачване | двоен напречен носач, Спирална пружина |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани, 390x34 мм |
| Задни спирачки | Дискови вентилирани, 372x34 мм |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) 4 завиващи колела (задни завиващи колела) |
| Размери на гумите | Гуми на предните колела: 265/35 R23 Гуми на задните колела: 315/30 R24 |
| Размери на джантите | Джанти на предните колела: 9.5J x 23 Джанти на задните колела: 11J x 24 |