
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Ferrari Luce? | Liftback, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 122 kWh (1050 Hp) Electric AWD? | 530 km 329.33 mi |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 Luce 122 kWh (1050 Hp) Electric AWD? | 310 km/h | 192.63 mph 0-100 km/h: 2.5 s 0-60 mph: 2.4 s |
| Jaką ma moc silnik, Ferrari Luce Liftback 2026 122 kWh (1050 Hp) Electric AWD? | 1050 KM, 990 Nm 730.19 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Ferrari Luce Liftback 2026 122 kWh (1050 Hp) Electric AWD? | Napęd na wszystkie koła (4x4). BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Cztery silniki elektryczne napędzają wszystkie cztery koła oddzielnie. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Ferrari Luce Liftback? | 5026 mm 197.87 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Ferrari Luce Liftback? | 1999 mm 78.7 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Ferrari Luce 122 kWh (1050 Hp) Electric AWD? | 2260 kg 4982.45 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Ferrari Luce Liftback? | 597 l 21.08 cu. ft. |
| Marka | Ferrari |
|---|---|
| Model | Luce |
| Generacja | Luce |
| Modyfikacja (Silnik) | 122 kWh (1050 KM) Electric AWD |
| Początek produkcji | Może, 2026 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | Liftback |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Typ paliwa | elektryczność |
|---|---|
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 2.5 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 2.5 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 2.4 s |
| Przyspieszenie 0 - 200 km/h | 6.8 s |
| Prędkość maksymalna | 310 km/h 192.63 mph |
| Stosunek masy do mocy | 2.2 kg/KM, 464.6 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 2.3 kg/Nm, 438.1 Nm/tonę |
| Pojemność brutto akumulatora | 122 kWh |
|---|---|
| Napięcie baterii | 800 V |
| Technologia baterii | Litowo-niklowy manganowo-kobaltowy (Li-NMC) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg elektryczny | 530 km 329.33 mi |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 143 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 140 Nm 103.26 lb.-ft. |
| Maksymalne obroty silnika elektrycznego | 30000 obr./min. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Oś przednia, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Silnik elektryczny 2 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 143 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 140 Nm 103.26 lb.-ft. |
| Maksymalne obroty silnika elektrycznego | 30000 obr./min. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Oś przednia, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Silnik elektryczny 3 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 422 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 355 Nm 261.83 lb.-ft. |
| Maksymalne obroty silnika elektrycznego | 25500 obr./min. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Silnik elektryczny 4 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 422 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 355 Nm 261.83 lb.-ft. |
| Maksymalne obroty silnika elektrycznego | 25500 obr./min. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 1050 KM |
| Moment obrotowy systemu | 990 Nm 730.19 lb.-ft. |
| Masa własna | 2260 kg 4982.45 lbs. |
|---|---|
| Minimalna pojemność bagażnika | 597 l 21.08 cu. ft. |
| Długość | 5026 mm 197.87 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1999 mm 78.7 in. |
| Wysokość | 1544 mm 60.79 in. |
| Rozstaw osi | 2961 mm 116.57 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1696 mm 66.77 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1690 mm 66.54 in. |
| Architektura układu napędowego | Cztery silniki elektryczne napędzają wszystkie cztery koła oddzielnie. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na wszystkie koła (4x4) |
| Zawieszenie przednie | Sprężyna śrubowa, podwójny wahacz poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | podwójny wahacz poprzeczny , Sprężyna śrubowa |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane, 390x34 mm |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane , 372x34 mm |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) 4 koła skrętne (4WS, tylne koła skrętne) |
| Rozmiar opon | Przednie opony: 265/35 R23 Tylne opony: 315/30 R24 |
| Rozmiar felg | Przednie felgi: 9.5J x 23 Tylne felgi: 11J x 24 |