
| Karoser tipi nedir, Ferrari Luce? | Liftback, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 122 kWh (1050 Hp) Electric AWD? | 530 km 329.33 mi |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 Luce 122 kWh (1050 Hp) Electric AWD? | 310 km/saat | 192.63 mph 0-100 km/saat: 2.5 saniye 0-60 mph: 2.4 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Ferrari Luce Liftback 2026 122 kWh (1050 Hp) Electric AWD? | 1050 bg, 990 Nm 730.19 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, Ferrari Luce Liftback 2026 122 kWh (1050 Hp) Electric AWD? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). BEV (Elektrikli Araç). Dört elektrikli motor her tekerleği ayrı ayrı hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 Ferrari Luce Liftback? | 5026 mm 197.87 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 Ferrari Luce Liftback? | 1999 mm 78.7 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 Ferrari Luce 122 kWh (1050 Hp) Electric AWD? | 2260 Kg 4982.45 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 Ferrari Luce Liftback? | 597 Lt 21.08 cu. ft. |
| Marka | Ferrari |
|---|---|
| Model | Luce |
| Nesil | Luce |
| Modifikasyonu (Motor) | 122 kWh (1050 bg) Electric AWD |
| Üretim başlangıç yılı | Mayıs ayı, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Liftback |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
|---|---|
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 2.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 2.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 2.4 saniye |
| Hızlanma 0 - 200 km/saat | 6.8 saniye |
| Maksimum sürat | 310 km/saat 192.63 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 2.2 Kg/bg, 464.6 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 2.3 Kg/Nm, 438.1 Nm/ton |
| Brüt batarya kapasitesi | 122 kWh |
|---|---|
| Batarya voltajı | 800 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikli menzil | 530 km 329.33 mi |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 143 bg |
| Elektrikli motor torku | 140 Nm 103.26 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun maksimum devir sayısı | 30000 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 143 bg |
| Elektrikli motor torku | 140 Nm 103.26 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun maksimum devir sayısı | 30000 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 3 | |
| Elektrikli motor gücü | 422 bg |
| Elektrikli motor torku | 355 Nm 261.83 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun maksimum devir sayısı | 25500 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 4 | |
| Elektrikli motor gücü | 422 bg |
| Elektrikli motor torku | 355 Nm 261.83 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun maksimum devir sayısı | 25500 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 1050 bg |
| Sistem tork | 990 Nm 730.19 lb.-ft. |
| Ağırlık | 2260 Kg 4982.45 lbs. |
|---|---|
| Bagaj hacmi en az | 597 Lt 21.08 cu. ft. |
| Uzunluk | 5026 mm 197.87 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1999 mm 78.7 in. |
| Yükseklik | 1544 mm 60.79 in. |
| Dingil Mesafesi | 2961 mm 116.57 in. |
| Ön tekerlek izi | 1696 mm 66.77 in. |
| Arka tekerlek izi | 1690 mm 66.54 in. |
| Aktarma mimarisi | Dört elektrikli motor her tekerleği ayrı ayrı hareket ettirir. |
|---|---|
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Ön süspansiyon | Helezon yay, Çift salıncaklı |
| Arka süspansiyon | Çift salıncaklı, Helezon yay |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 390x34 mm |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler, 372x34 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) 4 döner tekerlek (arka döner tekerlek) |
| Lastik boyutu | Ön lastikler: 265/35 R23 Arka lastikler: 315/30 R24 |
| Jant Boyutu | Ön jantlar: 9.5J x 23 Arka jantlar: 11J x 24 |