
| От какъв тип е каросерията, Dorcen G70S? | SUV, Кросоувър, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, Dorcen G70S 2.0T (190 Hp) Automatic? | 8.7 л/100 км 27 US mpg 32.5 UK mpg 11.5 км/л |
| Колко ЕКО е колата, Dorcen G70S 2.0T (190 Hp) Automatic? | China V |
| Колко мощност има, Dorcen G70S SUV, Кросоувър 2018 2.0T (190 Hp) Automatic? | 190 кс, 250 Нм 184.39 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, Dorcen G70S SUV, Кросоувър 2018 2.0T (190 Hp) Automatic? | 2.0 л 1997 см3 121.86 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2018 Dorcen 2.0T (190 Hp) Automatic? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, Dorcen G70S SUV, Кросоувър 2018 2.0T (190 Hp) Automatic? | Предно задвижване. Двигател с вътрешно горене. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2018 Dorcen G70S SUV, Кросоувър? | 4736 мм 186.46 in. |
| Колко широка е колата, 2018 Dorcen G70S SUV, Кросоувър? | 1942 мм 76.46 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2018 Dorcen G70S 2.0T (190 Hp) Automatic? | 1731 кг 3816.2 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2018 Dorcen G70S SUV, Кросоувър? | 395 - 1650 л 13.95 - 58.27 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2018 Dorcen G70S 2.0T (190 Hp) Automatic? | 8, автоматична скоростна кутия |
| Марка | Dorcen |
|---|---|
| Модел | G70S |
| Генерация | G70S |
| Модификация (Двигател) | 2.0T (190 кс) Automatic |
| Начало на производство | Септември, 2018 г |
| Край на производство | 2021 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | SUV, Кросоувър |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Разход на гориво - комбиниран (NEDC) | 8.7 л/100 км
27 US mpg 32.5 UK mpg 11.5 км/л |
|---|---|
| Тип гориво | Бензин |
| Екологичен стандарт | China V |
| Съотношение тегло/мощност | 9.1 кг/кс, 109.8 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 6.9 кг/Нм, 144.4 Нм/тон |
| Мощност | 190 кс @ 5500 об/мин |
|---|---|
| Мощност за литър работен обем | 95.1 кс/л |
| Въртящ момент | 250 Нм @ 2400-4400 об/мин 184.39 lb.-ft. @ 2400-4400 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Модел/код на двигателя | 4G63S4T |
| Обем на двигателя | 1997 см3 121.86 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Диаметър на цилиндрите | 85 мм 3.35 in. |
| Ход на буталото | 88 мм 3.46 in. |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Многоточково индиректно впръскване (многоточков инжекцион) |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Газоразпределителен механизъм | DOHC |
| Собствена маса | 1731 кг 3816.2 lbs. |
|---|---|
| Минимален обем на багажника | 395 л 13.95 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 1650 л 58.27 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 60 л 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Дължина | 4736 мм 186.46 in. |
|---|---|
| Широчина | 1942 мм 76.46 in. |
| Височина | 1672 мм 65.83 in. |
| Колесна база | 2850 мм 112.2 in. |
| Предна следа | 1641 мм 64.61 in. |
| Задна следа | 1642 мм 64.65 in. |
| Пътен просвет | 196 мм 7.72 in. |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
|---|---|
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 8 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | Независимо тип McPherson с винтова пружина и напречен стабилизатор |
| Задно окачване | Независимо многораменно пружинно окачване със стабилизатор |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 235/55 R19 |
| Размери на джантите | 7.5J x 19 |