
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Dorcen G70S? | SUV, Crossover , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Dorcen G70S 2.0T (190 Hp) Automatic? | 8.7 l/100 km 27 US mpg 32.5 UK mpg 11.5 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Dorcen G70S 2.0T (190 Hp) Automatic? | China V |
| Jaką ma moc silnik, Dorcen G70S SUV, Crossover 2018 2.0T (190 Hp) Automatic? | 190 KM, 250 Nm 184.39 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Dorcen G70S SUV, Crossover 2018 2.0T (190 Hp) Automatic? | 2.0 l 1997 cm3 121.86 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2018 Dorcen 2.0T (190 Hp) Automatic? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Dorcen G70S SUV, Crossover 2018 2.0T (190 Hp) Automatic? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2018 Dorcen G70S SUV, Crossover ? | 4736 mm 186.46 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2018 Dorcen G70S SUV, Crossover ? | 1942 mm 76.46 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2018 Dorcen G70S 2.0T (190 Hp) Automatic? | 1731 kg 3816.2 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2018 Dorcen G70S SUV, Crossover ? | 395 - 1650 l 13.95 - 58.27 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2018 Dorcen G70S 2.0T (190 Hp) Automatic? | 8, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | Dorcen |
|---|---|
| Model | G70S |
| Generacja | G70S |
| Modyfikacja (Silnik) | 2.0T (190 KM) Automatic |
| Początek produkcji | Wrzesień, 2018 r |
| Koniec produkcji | 2021 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | SUV, Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (NEDC) | 8.7 l/100 km
27 US mpg 32.5 UK mpg 11.5 km/l |
|---|---|
| Typ paliwa | Benzyna |
| Standard ekologiczny | China V |
| Stosunek masy do mocy | 9.1 kg/KM, 109.8 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 6.9 kg/Nm, 144.4 Nm/tonę |
| Moc | 190 KM @ 5500 obr./min. |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 95.1 KM/l |
| Moment obrotowy | 250 Nm @ 2400-4400 obr./min. 184.39 lb.-ft. @ 2400-4400 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | 4G63S4T |
| Pojemność silnika | 1997 cm3 121.86 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 85 mm 3.35 in. |
| Skok tłoka | 88 mm 3.46 in. |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk wielopunktowy |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Masa własna | 1731 kg 3816.2 lbs. |
|---|---|
| Minimalna pojemność bagażnika | 395 l 13.95 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1650 l 58.27 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 60 l 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Długość | 4736 mm 186.46 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1942 mm 76.46 in. |
| Wysokość | 1672 mm 65.83 in. |
| Rozstaw osi | 2850 mm 112.2 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1641 mm 64.61 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1642 mm 64.65 in. |
| Prześwit | 196 mm 7.72 in. |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 8 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 235/55 R19 |
| Rozmiar felg | 7.5J x 19 |