
| Karoser tipi nedir, Dorcen G70S? | SUV, Crossover, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Dorcen G70S 2.0T (190 Hp) Automatic? | 8.7 Lt/100 km 27 US mpg 32.5 UK mpg 11.5 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Dorcen G70S 2.0T (190 Hp) Automatic? | China V |
| Motor gücü ne kadar, Dorcen G70S SUV, Crossover 2018 2.0T (190 Hp) Automatic? | 190 bg, 250 Nm 184.39 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Dorcen G70S SUV, Crossover 2018 2.0T (190 Hp) Automatic? | 2.0 Lt 1997 cm3 121.86 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2018 Dorcen 2.0T (190 Hp) Automatic? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Dorcen G70S SUV, Crossover 2018 2.0T (190 Hp) Automatic? | Önden çekiş. İçten yanmalı motor. İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2018 Dorcen G70S SUV, Crossover? | 4736 mm 186.46 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2018 Dorcen G70S SUV, Crossover? | 1942 mm 76.46 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2018 Dorcen G70S 2.0T (190 Hp) Automatic? | 1731 Kg 3816.2 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2018 Dorcen G70S SUV, Crossover? | 395 - 1650 Lt 13.95 - 58.27 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2018 Dorcen G70S 2.0T (190 Hp) Automatic? | 8, otomatik şanzıman |
| Marka | Dorcen |
|---|---|
| Model | G70S |
| Nesil | G70S |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.0T (190 bg) Automatic |
| Üretim başlangıç yılı | Eylül, 2018 yıl |
| Son üretim yılı | 2021 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV, Crossover |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC) | 8.7 Lt/100 km
27 US mpg 32.5 UK mpg 11.5 km/Lt |
|---|---|
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Emisyon Standardı | China V |
| Ağırlık/güç oranı | 9.1 Kg/bg, 109.8 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 6.9 Kg/Nm, 144.4 Nm/ton |
| Güç | 190 bg @ 5500 dev/dak |
|---|---|
| Litre başına güç | 95.1 bg/Lt |
| Tork | 250 Nm @ 2400-4400 dev/dak 184.39 lb.-ft. @ 2400-4400 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | 4G63S4T |
| Motor hacmi | 1997 cm3 121.86 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 85 mm 3.35 in. |
| Silindir içi vuruş | 88 mm 3.46 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Ağırlık | 1731 Kg 3816.2 lbs. |
|---|---|
| Bagaj hacmi en az | 395 Lt 13.95 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1650 Lt 58.27 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 60 Lt 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Uzunluk | 4736 mm 186.46 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1942 mm 76.46 in. |
| Yükseklik | 1672 mm 65.83 in. |
| Dingil Mesafesi | 2850 mm 112.2 in. |
| Ön tekerlek izi | 1641 mm 64.61 in. |
| Arka tekerlek izi | 1642 mm 64.65 in. |
| Yerden yükseklik | 196 mm 7.72 in. |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
|---|---|
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 235/55 R19 |
| Jant Boyutu | 7.5J x 19 |