
| Hvilken type er karosseriet, Dorcen G70S? | SUV, Crossover , 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hvor mye er brenselforbruket, Dorcen G70S 2.0T (190 Hp) Automatic? | 8.7 l/100 km 27 US mpg 32.5 UK mpg 11.5 km/l |
| Hvor øko er bilen, Dorcen G70S 2.0T (190 Hp) Automatic? | China V |
| Hva er motorens effekt, Dorcen G70S SUV, Crossover 2018 2.0T (190 Hp) Automatic? | 190 hk, 250 Hm 184.39 lb.-ft. |
| Hvor stort er motorens volum, Dorcen G70S SUV, Crossover 2018 2.0T (190 Hp) Automatic? | 2.0 l 1997 sm 121.86 cu. in. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 2018 Dorcen 2.0T (190 Hp) Automatic? | 4, Rekkemotor |
| Hva er drivverket, Dorcen G70S SUV, Crossover 2018 2.0T (190 Hp) Automatic? | Forhjulstrekk . Forbrenningsmotor. Forbrenningsmotoren driver forhjulene på kjøretøyet. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2018 Dorcen G70S SUV, Crossover ? | 4736 mm 186.46 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2018 Dorcen G70S SUV, Crossover ? | 1942 mm 76.46 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2018 Dorcen G70S 2.0T (190 Hp) Automatic? | 1731 kg 3816.2 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2018 Dorcen G70S SUV, Crossover ? | 395 - 1650 l 13.95 - 58.27 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2018 Dorcen G70S 2.0T (190 Hp) Automatic? | 8, automatisk girkasse |
| merke | Dorcen |
|---|---|
| modell | G70S |
| Generasjon | G70S |
| Modifikasjon (motor) | 2.0T (190 hk) Automatic |
| Første år av produksjon | September, 2018 år |
| Siste år av produskjon | 2021 år |
| Arkitektur av drivlinjen | Forbrenningsmotor |
| Karosserityper | SUV, Crossover |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Drivstofforbruk - Blandet kjøring (NEDC) | 8.7 l/100 km
27 US mpg 32.5 UK mpg 11.5 km/l |
|---|---|
| Type drivstoff | Bensin |
| Miljøklassifisering | China V |
| Motsvarighet vekt/effekt | 9.1 kg/hk, 109.8 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 6.9 kg/Hm, 144.4 Hm/tonn |
| Motoreffekt | 190 hk @ 5500 omdr./min. |
|---|---|
| Effekt per liter slagvolum | 95.1 hk/l |
| Dreiemoment | 250 Hm @ 2400-4400 omdr./min. 184.39 lb.-ft. @ 2400-4400 omdr./min. |
| Motoroppsett | På framsiden, tverrstilt |
| Motormodell/Motorkode | 4G63S4T |
| Motorvolum | 1997 sm 121.86 cu. in. |
| Antall sylindere | 4 |
| Motorkonfigurasjon | Rekkemotor |
| Boring | 85 mm 3.35 in. |
| Slaglengde | 88 mm 3.46 in. |
| Antall ventiler per sylinder | 4 |
| Drivstoffinnsprøytningssystem | Indirekte innsprøyting |
| Motors aspirasjon | Turbo, Ladeluftkjøler |
| Ventil | DOHC |
| Vekt | 1731 kg 3816.2 lbs. |
|---|---|
| Minimalt volum av bagasjerommet | 395 l 13.95 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 1650 l 58.27 cu. ft. |
| Drivstofftank | 60 l 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Lengde | 4736 mm 186.46 in. |
|---|---|
| Bredde | 1942 mm 76.46 in. |
| Høyde | 1672 mm 65.83 in. |
| Akselavstand | 2850 mm 112.2 in. |
| Sporvidde, foran | 1641 mm 64.61 in. |
| Sporvidde, baks | 1642 mm 64.65 in. |
| Bakkeklaring | 196 mm 7.72 in. |
| Arkitektur av drivverket | Forbrenningsmotoren driver forhjulene på kjøretøyet. |
|---|---|
| Hjultrekk | Forhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 8 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | Uavhengig, type McPherson med spiralfjær og krængningsstabilisator |
| baksuspensjon | Uavhengig flerleddet fjæroppheng med stabilisator |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 235/55 R19 |
| Felgstørrese | 7.5J x 19 |