
| От какъв тип е каросерията, Avatr 06T? | Комби, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, EV 89.33 kWh (968 Hp) Tri Motor AWD? | 680 км 422.53 mi |
| Каква е консумацията на електричество, Avatr 06T EV 89.33 kWh (968 Hp) Tri Motor AWD? | 14.8 кВтч/100 км. 23.82 kWh/100 mi 141 MPGe 6.8 км/кВтч 4.2 mi/кВтч |
| Колко бърза е колата, 2026 06T EV 89.33 kWh (968 Hp) Tri Motor AWD? | 240 км/ч | 149.13 mph 0-100 км/ч: 2.78 сек 0-60 mph: 2.6 сек |
| Колко мощност има, Avatr 06 Комби 2026 EV 89.33 kWh (968 Hp) Tri Motor AWD? | 968 кс, 996 Нм 734.61 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, Avatr 06T Комби 2026 EV 89.33 kWh (968 Hp) Tri Motor AWD? | Пълно задвижване (4x4). BEV (Електрически автомобил). Два електрически мотора задвижват задните колела, един електрически мотор задвижва предните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 Avatr 06 Комби? | 4940 мм 194.49 in. |
| Колко широка е колата, 2026 Avatr 06 Комби? | 1960 мм 77.17 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2026 Avatr 06T EV 89.33 kWh (968 Hp) Tri Motor AWD? | 2385 кг 5258.02 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2026 Avatr 06T EV 89.33 kWh (968 Hp) Tri Motor AWD? | 2835 кг 6250.11 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2026 Avatr 06 Комби? | 517 л 18.26 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 Avatr 06T EV 89.33 kWh (968 Hp) Tri Motor AWD? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Avatr |
| Модел | 06 |
| Генерация | 06T |
| Модификация (Двигател) | EV 89.33 kWh (968 кс) Tri Motor AWD |
| Начало на производство | Април, 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | Комби |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Тип гориво | Електричество |
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 2.78 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 2.78 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 2.6 сек |
| Максимална скорост | 240 км/ч 149.13 mph |
| Съотношение тегло/мощност | 2.5 кг/кс, 405.9 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 2.4 кг/Нм, 417.6 Нм/тон |
| Електрически и хибридни автомобили | |
| Брутен капацитет на батерията | 89.33 кВтч |
| Напрежение на батерията | 800 В |
| Технология на батерията | Литиево-желязо фосфатна (LiFePO4) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Изцяло електрически пробег (CLTC) | 680 км 422.53 mi |
| Среден разход на електрическа енергия (CLTC) | 14.8 кВтч/100 км.
23.82 kWh/100 mi 141 MPGe 6.8 км/кВтч 4.2 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 341 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 375 Нм 276.59 lb.-ft. |
| Модел/код на електродвигателя | ATDM05 |
| Местоположение на електродвигателя | Задна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Електродвигател 2 | |
| Мощност на ел. двигател | 341 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 375 Нм 276.59 lb.-ft. |
| Модел/код на електродвигателя | ATDM05 |
| Местоположение на електродвигателя | Задна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Електродвигател 3 | |
| Мощност на ел. двигател | 286 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 246 Нм 181.44 lb.-ft. |
| Модел/код на електродвигателя | AYDM03 |
| Местоположение на електродвигателя | Предна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Асинхронен |
| Системна мощност | 968 кс |
| Въртящ момент на системата | 996 Нм 734.61 lb.-ft. |
| Обеми и тегла | |
| Собствена маса | 2385 кг 5258.02 lbs. |
| Допустима маса | 2835 кг 6250.11 lbs. |
| Максимална товароносимост | 450 кг 992.08 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 517 л 18.26 cu. ft. |
| Максимално натоварване на покрива | 75 кг 165.35 lbs. |
| Размери | |
| Дължина | 4940 мм 194.49 in. |
| Широчина | 1960 мм 77.17 in. |
| Височина | 1455 мм 57.28 in. |
| Колесна база | 2940 мм 115.75 in. |
| Предна следа | 1668 мм 65.67 in. |
| Задна следа | 1686 мм 66.38 in. |
| Преден ъгъл на проходимост | 14° |
| Заден ъгъл на проходимост | 16° |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Два електрически мотора задвижват задните колела, един електрически мотор задвижва предните колела. |
| Задвижване | Пълно задвижване (4x4) |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | двоен напречен носач, напречен стабилизатор, Въздушно окачване |
| Задно окачване | Независимо многораменно (многоточково) окачване, Въздушно окачване, напречен стабилизатор |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови вентилирани |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | Гуми на предните колела: 255/45 R20 Гуми на задните колела: 255/45 R20; 265/45 R20 |
| Размери на джантите | 20 |