
| Karoser tipi nedir, Avatr 06T? | Kombi, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, EV 89.33 kWh (968 Hp) Tri Motor AWD? | 680 km 422.53 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Avatr 06T EV 89.33 kWh (968 Hp) Tri Motor AWD? | 14.8 kWh/100 km 23.82 kWh/100 mi 141 MPGe 6.8 km/kWh 4.2 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 06T EV 89.33 kWh (968 Hp) Tri Motor AWD? | 240 km/saat | 149.13 mph 0-100 km/saat: 2.78 saniye 0-60 mph: 2.6 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Avatr 06 Kombi 2026 EV 89.33 kWh (968 Hp) Tri Motor AWD? | 968 bg, 996 Nm 734.61 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, Avatr 06T Kombi 2026 EV 89.33 kWh (968 Hp) Tri Motor AWD? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). BEV (Elektrikli Araç). İki elektrik motoru arka tekerlekleri, bir elektrik motoru ön tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 Avatr 06 Kombi? | 4940 mm 194.49 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 Avatr 06 Kombi? | 1960 mm 77.17 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 Avatr 06T EV 89.33 kWh (968 Hp) Tri Motor AWD? | 2385 Kg 5258.02 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2026 Avatr 06T EV 89.33 kWh (968 Hp) Tri Motor AWD? | 2835 Kg 6250.11 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 Avatr 06 Kombi? | 517 Lt 18.26 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 Avatr 06T EV 89.33 kWh (968 Hp) Tri Motor AWD? | 1, otomatik şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Avatr |
| Model | 06 |
| Nesil | 06T |
| Modifikasyonu (Motor) | EV 89.33 kWh (968 bg) Tri Motor AWD |
| Üretim başlangıç yılı | Nisan, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Kombi |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 2.78 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 2.78 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 2.6 saniye |
| Maksimum sürat | 240 km/saat 149.13 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 2.5 Kg/bg, 405.9 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 2.4 Kg/Nm, 417.6 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 89.33 kWh |
| Batarya voltajı | 800 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (CLTC) | 680 km 422.53 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (CLTC) | 14.8 kWh/100 km
23.82 kWh/100 mi 141 MPGe 6.8 km/kWh 4.2 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 341 bg |
| Elektrikli motor torku | 375 Nm 276.59 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | ATDM05 |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 341 bg |
| Elektrikli motor torku | 375 Nm 276.59 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | ATDM05 |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 3 | |
| Elektrikli motor gücü | 286 bg |
| Elektrikli motor torku | 246 Nm 181.44 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | AYDM03 |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Asenkron |
| Sistem gücü | 968 bg |
| Sistem tork | 996 Nm 734.61 lb.-ft. |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2385 Kg 5258.02 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2835 Kg 6250.11 lbs. |
| Azami yük | 450 Kg 992.08 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 517 Lt 18.26 cu. ft. |
| Tavan Yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4940 mm 194.49 in. |
| Genişlik | 1960 mm 77.17 in. |
| Yükseklik | 1455 mm 57.28 in. |
| Dingil Mesafesi | 2940 mm 115.75 in. |
| Ön tekerlek izi | 1668 mm 65.67 in. |
| Arka tekerlek izi | 1686 mm 66.38 in. |
| Yaklaşım açısı | 14° |
| Kalkış açısı | 16° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İki elektrik motoru arka tekerlekleri, bir elektrik motoru ön tekerlekleri hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı, Enine sabitleyici, Havalı süspansiyonu |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon, Havalı süspansiyonu, Enine sabitleyici |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | Ön lastikler: 255/45 R20 Arka lastikler: 255/45 R20; 265/45 R20 |
| Jant Boyutu | 20 |