
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Avatr 06T? | Kombi , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, EV 89.33 kWh (968 Hp) Tri Motor AWD? | 680 km 422.53 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Avatr 06T EV 89.33 kWh (968 Hp) Tri Motor AWD? | 14.8 kWh/100 km 23.82 kWh/100 mi 141 MPGe 6.8 km/kWh 4.2 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 06T EV 89.33 kWh (968 Hp) Tri Motor AWD? | 240 km/h | 149.13 mph 0-100 km/h: 2.78 s 0-60 mph: 2.6 s |
| Jaką ma moc silnik, Avatr 06 Kombi 2026 EV 89.33 kWh (968 Hp) Tri Motor AWD? | 968 KM, 996 Nm 734.61 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Avatr 06T Kombi 2026 EV 89.33 kWh (968 Hp) Tri Motor AWD? | Napęd na wszystkie koła (4x4). BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Dwa silniki elektryczne napędzają tylne koła, jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Avatr 06 Kombi ? | 4940 mm 194.49 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Avatr 06 Kombi ? | 1960 mm 77.17 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Avatr 06T EV 89.33 kWh (968 Hp) Tri Motor AWD? | 2385 kg 5258.02 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 Avatr 06T EV 89.33 kWh (968 Hp) Tri Motor AWD? | 2835 kg 6250.11 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Avatr 06 Kombi ? | 517 l 18.26 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Avatr 06T EV 89.33 kWh (968 Hp) Tri Motor AWD? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Avatr |
| Model | 06 |
| Generacja | 06T |
| Modyfikacja (Silnik) | EV 89.33 kWh (968 KM) Tri Motor AWD |
| Początek produkcji | kwiecień, 2026 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | Kombi |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Typ paliwa | elektryczność |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 2.78 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 2.78 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 2.6 s |
| Prędkość maksymalna | 240 km/h 149.13 mph |
| Stosunek masy do mocy | 2.5 kg/KM, 405.9 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 2.4 kg/Nm, 417.6 Nm/tonę |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 89.33 kWh |
| Napięcie baterii | 800 V |
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (CLTC) | 680 km 422.53 mi |
| Średnie zużycie energii (CLTC) | 14.8 kWh/100 km
23.82 kWh/100 mi 141 MPGe 6.8 km/kWh 4.2 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 341 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 375 Nm 276.59 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | ATDM05 |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Silnik elektryczny 2 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 341 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 375 Nm 276.59 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | ATDM05 |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Silnik elektryczny 3 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 286 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 246 Nm 181.44 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | AYDM03 |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Oś przednia, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Asynchroniczny |
| Moc systemu | 968 KM |
| Moment obrotowy systemu | 996 Nm 734.61 lb.-ft. |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 2385 kg 5258.02 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 2835 kg 6250.11 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 450 kg 992.08 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 517 l 18.26 cu. ft. |
| Dopuszczalna masa ładunku na dachu | 75 kg 165.35 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 4940 mm 194.49 in. |
| Szerokość | 1960 mm 77.17 in. |
| Wysokość | 1455 mm 57.28 in. |
| Rozstaw osi | 2940 mm 115.75 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1668 mm 65.67 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1686 mm 66.38 in. |
| Kąt natarcia | 14° |
| Kąt zejścia | 16° |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | Dwa silniki elektryczne napędzają tylne koła, jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
| Napęd | Napęd na wszystkie koła (4x4) |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | podwójny wahacz poprzeczny , stabilizator poprzeczny , Zawieszenie pneumatyczne |
| Zawieszenie tylne | Niezależne zawieszenie wielowahaczowe, Zawieszenie pneumatyczne, stabilizator poprzeczny |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | Przednie opony: 255/45 R20 Tylne opony: 255/45 R20; 265/45 R20 |
| Rozmiar felg | 20 |