
| От какъв тип е каросерията, Avatr 06T? | Комби, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, Avatr 06T 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 0.53-5.63 л/100 км 443.8 - 41.8 US mpg 533 - 50.2 UK mpg 188.7 - 17.8 км/л |
| Колко може да измине изцяло на ток, 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 245-330 км 152.24 - 205.05 mi |
| Каква е консумацията на електричество, Avatr 06T 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 19 кВтч/100 км. 30.58 kWh/100 mi 110 MPGe 5.3 км/кВтч 3.3 mi/кВтч |
| Колко бърза е колата, 2026 06T 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 240 км/ч | 149.13 mph 0-100 км/ч: 4.47 сек 0-60 mph: 4.2 сек |
| Колко мощност има, Avatr 06 Комби 2026 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 503 кс, 690 Нм 508.92 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, Avatr 06 Комби 2026 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 1.5 л 1497 см3 91.35 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2026 Avatr 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, Avatr 06T Комби 2026 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | Задно задвижване. PHEV (Plug-in хибриден електрически автомобил). Два електрически мотора задвижват задните колела. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва само генератор, без механична връзка със задвижването. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 Avatr 06 Комби? | 4940 мм 194.49 in. |
| Колко широка е колата, 2026 Avatr 06 Комби? | 1960 мм 77.17 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2026 Avatr 06T 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 2255 кг 4971.42 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2026 Avatr 06T 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 2705 кг 5963.5 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2026 Avatr 06 Комби? | 517 л 18.26 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 Avatr 06T 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Avatr |
| Модел | 06 |
| Генерация | 06T |
| Модификация (Двигател) | 1.5T 46.65 kWh (503 кс) REEV |
| Начало на производство | Април, 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | PHEV (Plug-in хибриден електрически автомобил) |
| Тип каросерия | Комби |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Разход на гориво - комбиниран (WLTC) | 0.53-5.63 л/100 км
443.8 - 41.8 US mpg 533 - 50.2 UK mpg 188.7 - 17.8 км/л |
| Тип гориво | бензин / електричество |
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 4.47 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 4.47 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 4.2 сек |
| Максимална скорост | 240 км/ч 149.13 mph |
| Съотношение тегло/мощност | 4.5 кг/кс, 223.1 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 3.3 кг/Нм, 306 Нм/тон |
| Електрически и хибридни автомобили | |
| Брутен капацитет на батерията | 46.65 кВтч |
| Технология на батерията | Литиево-желязо фосфатна (LiFePO4) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Изцяло електрически пробег | 245-330 км 152.24 - 205.05 mi |
| Среден разход на електрическа енергия | 19 кВтч/100 км.
30.58 kWh/100 mi 110 MPGe 5.3 км/кВтч 3.3 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 252 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 345 Нм 254.46 lb.-ft. |
| Модел/код на електродвигателя | ATDM06 |
| Местоположение на електродвигателя | Задна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Електродвигател 2 | |
| Мощност на ел. двигател | 252 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 345 Нм 254.46 lb.-ft. |
| Модел/код на електродвигателя | ATDM06 |
| Местоположение на електродвигателя | Задна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 503 кс |
| Въртящ момент на системата | 690 Нм 508.92 lb.-ft. |
| Двигател с вътрешно горене | |
| Мощност | 156 кс @ 5000 об/мин |
| Мощност за литър работен обем | 104.2 кс/л |
| Въртящ момент | 225 Нм @ 3200-4200 об/мин 165.95 lb.-ft. @ 3200-4200 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Модел/код на двигателя | JL469ZQ1 |
| Обем на двигателя | 1497 см3 91.35 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Директно впръскване |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Газоразпределителен механизъм | DOHC |
| Обеми и тегла | |
| Собствена маса | 2255 кг 4971.42 lbs. |
| Допустима маса | 2705 кг 5963.5 lbs. |
| Максимална товароносимост | 450 кг 992.08 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 517 л 18.26 cu. ft. |
| Размери | |
| Дължина | 4940 мм 194.49 in. |
| Широчина | 1960 мм 77.17 in. |
| Височина | 1475 мм 58.07 in. |
| Колесна база | 2940 мм 115.75 in. |
| Предна следа | 1668 мм 65.67 in. |
| Задна следа | 1686 мм 66.38 in. |
| Преден ъгъл на проходимост | 14° |
| Заден ъгъл на проходимост | 16° |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Два електрически мотора задвижват задните колела. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва само генератор, без механична връзка със задвижването. |
| Задвижване | Задно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | Спирална пружина, двоен напречен носач, напречен стабилизатор |
| Задно окачване | Независимо многораменно пружинно окачване със стабилизатор |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови вентилирани |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 255/45 R20 |
| Размери на джантите | 20 |