
| От какъв тип е каросерията, Xiaomi YU7? | SUV, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 705 км 438.07 mi |
| Каква е консумацията на електричество, Xiaomi YU7 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 15.9 кВтч/100 км. 25.59 kWh/100 mi 132 MPGe 6.3 км/кВтч 3.9 mi/кВтч |
| Колко бърза е колата, 2026 YU7 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 300 км/ч | 186.41 mph 0-100 км/ч: 2.92 сек 0-60 mph: 2.8 сек |
| Колко мощност има, Xiaomi YU7 SUV 2026 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 1003 кс, 1068 Нм 787.72 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, Xiaomi YU7 SUV 2026 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | Пълно задвижване (4x4). BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва предните колела, един електрически мотор задвижва задните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 Xiaomi YU7 SUV? | 5015 мм 197.44 in. |
| Колко широка е колата, 2026 Xiaomi YU7 SUV? | 2007 мм 79.02 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2026 Xiaomi YU7 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 2460 кг 5423.37 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2026 Xiaomi YU7 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 2910 кг 6415.45 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2026 Xiaomi YU7 SUV? | 660 л 23.31 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 Xiaomi YU7 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Марка | Xiaomi |
|---|---|
| Модел | YU7 |
| Генерация | YU7 |
| Модификация (Двигател) | GT 101.7 kWh (1003 кс) Dual Motor AWD |
| Начало на производство | Май, 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Тип гориво | Електричество |
|---|---|
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 2.92 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 2.92 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 2.8 сек |
| Максимална скорост | 300 км/ч 186.41 mph |
| 100 км/ч - 0 | 32.9 м |
| Съотношение тегло/мощност | 2.5 кг/кс, 407.7 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 2.3 кг/Нм, 434.1 Нм/тон |
| Брутен капацитет на батерията | 101.7 кВтч |
|---|---|
| Напрежение на батерията | 897 В |
| Технология на батерията | Литиево-никелово манганово-кобалтово оксидна (Li-NMC) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Изцяло електрически пробег (CLTC) | 705 км 438.07 mi |
| Среден разход на електрическа енергия (CLTC) | 15.9 кВтч/100 км.
25.59 kWh/100 mi 132 MPGe 6.3 км/кВтч 3.9 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 612 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 540 Нм 398.28 lb.-ft. |
| Модел/код на електродвигателя | V8s EVO / TZ210QY003 |
| Максимални обороти на електродвигателя | 28000 об/мин |
| Местоположение на електродвигателя | Задна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Електродвигател 2 | |
| Мощност на ел. двигател | 392 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 528 Нм 389.43 lb.-ft. |
| Модел/код на електродвигателя | TZ220XY115 |
| Местоположение на електродвигателя | Предна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 1003 кс |
| Въртящ момент на системата | 1068 Нм 787.72 lb.-ft. |
| Собствена маса | 2460 кг 5423.37 lbs. |
|---|---|
| Допустима маса | 2910 кг 6415.45 lbs. |
| Максимална товароносимост | 450 кг 992.08 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 660 л 23.31 cu. ft. |
| Дължина | 5015 мм 197.44 in. |
|---|---|
| Широчина | 2007 мм 79.02 in. |
| Височина | 1597 мм 62.87 in. |
| Колесна база | 3000 мм 118.11 in. |
| Предна следа | 1715 мм 67.52 in. |
| Задна следа | 1721 мм 67.76 in. |
| Пътен просвет | 157 мм 6.18 in. |
| Коефициент на челно съпротивление (Cd) | 0.245 |
| Минимален диаметър на завой | 11.4 м 37.4 ft. |
| Преден ъгъл на проходимост | 14° |
| Заден ъгъл на проходимост | 18° |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва предните колела, един електрически мотор задвижва задните колела. |
|---|---|
| Задвижване | Пълно задвижване (4x4) |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | двоен напречен носач, напречен стабилизатор, Въздушно окачване |
| Задно окачване | Независимо многораменно (многоточково) окачване, Въздушно окачване, напречен стабилизатор |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани, 430 мм |
| Задни спирачки | Дискови вентилирани |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | Гуми на предните колела: 265/40 R21 Гуми на задните колела: 295/35 R21 |
| Размери на джантите | 21 |