
| Hvilken type er karosseriet, Xiaomi YU7? | SUV, 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hor langt går bilen bare på strøm, GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 705 km 438.07 mi |
| Hvor mye er strømforbruket, Xiaomi YU7 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 15.9 kWh/100 km 25.59 kWh/100 mi 132 MPGe 6.3 km/kWh 3.9 mi/kWh |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2026 YU7 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 300 km/t | 186.41 mph 0-100 km/t: 2.92 sek 0-60 mph: 2.8 sek |
| Hva er motorens effekt, Xiaomi YU7 SUV 2026 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 1003 hk, 1068 Hm 787.72 lb.-ft. |
| Hva er drivverket, Xiaomi YU7 SUV 2026 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | Firehjulstrekk . BEV (Elektrisk kjøretøy). En elektrisk motor driver forhjulene, en elektrisk motor driver bakhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2026 Xiaomi YU7 SUV? | 5015 mm 197.44 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2026 Xiaomi YU7 SUV? | 2007 mm 79.02 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2026 Xiaomi YU7 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 2460 kg 5423.37 lbs. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2026 Xiaomi YU7 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 2910 kg 6415.45 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2026 Xiaomi YU7 SUV? | 660 l 23.31 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2026 Xiaomi YU7 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 1, automatisk girkasse |
| merke | Xiaomi |
|---|---|
| modell | YU7 |
| Generasjon | YU7 |
| Modifikasjon (motor) | GT 101.7 kWh (1003 hk) Dual Motor AWD |
| Første år av produksjon | Kan, 2026 år |
| Arkitektur av drivlinjen | BEV (Elektrisk kjøretøy) |
| Karosserityper | SUV |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Type drivstoff | Elektrisitet |
|---|---|
| Akselerasjon 0 - 100 km/t | 2.92 sek |
| Akselerasjon 0 - 62 mph | 2.92 sek |
| Akselerasjon 0 - 60 mph (Beregnet av Auto-Data.net) | 2.8 sek |
| Maksimal hastighet | 300 km/t 186.41 mph |
| 100 km/t - 0 | 32.9 m |
| Motsvarighet vekt/effekt | 2.5 kg/hk, 407.7 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 2.3 kg/Hm, 434.1 Hm/tonn |
| Brutto batterikapasitet | 101.7 kWh |
|---|---|
| Batterispenning | 897 V |
| Teknologi for batterilagring | Litium-nikkel mangan koboltoksid (Li-NMC) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (CLTC) | 705 km 438.07 mi |
| Energiforbruk (CLTC) | 15.9 kWh/100 km
25.59 kWh/100 mi 132 MPGe 6.3 km/kWh 3.9 mi/kWh |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 612 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 540 Hm 398.28 lb.-ft. |
| Elektrisk motor modell/kode | V8s EVO / TZ210QY003 |
| Maksimale omdreininger for den elektriske motoren | 28000 omdr./min. |
| Plassering av elektrisk motor | Bakaksel, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Elektrisk motor 2 | |
| Effekt elektrisk motor | 392 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 528 Hm 389.43 lb.-ft. |
| Elektrisk motor modell/kode | TZ220XY115 |
| Plassering av elektrisk motor | Forakselen, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 1003 hk |
| System dreiemoment | 1068 Hm 787.72 lb.-ft. |
| Vekt | 2460 kg 5423.37 lbs. |
|---|---|
| Maksimalt tillatt vekt | 2910 kg 6415.45 lbs. |
| Maksimal lastekapasitet | 450 kg 992.08 lbs. |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 660 l 23.31 cu. ft. |
| Lengde | 5015 mm 197.44 in. |
|---|---|
| Bredde | 2007 mm 79.02 in. |
| Høyde | 1597 mm 62.87 in. |
| Akselavstand | 3000 mm 118.11 in. |
| Sporvidde, foran | 1715 mm 67.52 in. |
| Sporvidde, baks | 1721 mm 67.76 in. |
| Bakkeklaring | 157 mm 6.18 in. |
| Dra koeffisient (Cd) | 0.245 |
| Minimal snu diamenter | 11.4 m 37.4 ft. |
| Angrepsvinkel | 14° |
| Utgangsvinkel | 18° |
| Arkitektur av drivverket | En elektrisk motor driver forhjulene, en elektrisk motor driver bakhjulene. |
|---|---|
| Hjultrekk | Firehjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | Dobbel-wishbone hjuloppheng , tverr stabilisator , Luftfjæring |
| baksuspensjon | Uavhengig multi-link oppheng, Luftfjæring, Tverrgående stabilisator |
| frambremser | disc-ventil , 430 mm |
| bakbremser | disk-ventil |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | Frontdekk: 265/40 R21 Bakdekk: 295/35 R21 |
| Felgstørrese | 21 |