
| Karoser tipi nedir, Xiaomi YU7? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 705 km 438.07 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Xiaomi YU7 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 15.9 kWh/100 km 25.59 kWh/100 mi 132 MPGe 6.3 km/kWh 3.9 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 YU7 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 300 km/saat | 186.41 mph 0-100 km/saat: 2.92 saniye 0-60 mph: 2.8 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Xiaomi YU7 SUV 2026 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 1003 bg, 1068 Nm 787.72 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, Xiaomi YU7 SUV 2026 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 Xiaomi YU7 SUV? | 5015 mm 197.44 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 Xiaomi YU7 SUV? | 2007 mm 79.02 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 Xiaomi YU7 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 2460 Kg 5423.37 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2026 Xiaomi YU7 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 2910 Kg 6415.45 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 Xiaomi YU7 SUV? | 660 Lt 23.31 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 Xiaomi YU7 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 1, otomatik şanzıman |
| Marka | Xiaomi |
|---|---|
| Model | YU7 |
| Nesil | YU7 |
| Modifikasyonu (Motor) | GT 101.7 kWh (1003 bg) Dual Motor AWD |
| Üretim başlangıç yılı | Mayıs ayı, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
|---|---|
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 2.92 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 2.92 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 2.8 saniye |
| Maksimum sürat | 300 km/saat 186.41 mph |
| 100 km/saat - 0 | 32.9 m |
| Ağırlık/güç oranı | 2.5 Kg/bg, 407.7 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 2.3 Kg/Nm, 434.1 Nm/ton |
| Brüt batarya kapasitesi | 101.7 kWh |
|---|---|
| Batarya voltajı | 897 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (CLTC) | 705 km 438.07 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (CLTC) | 15.9 kWh/100 km
25.59 kWh/100 mi 132 MPGe 6.3 km/kWh 3.9 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 612 bg |
| Elektrikli motor torku | 540 Nm 398.28 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | V8s EVO / TZ210QY003 |
| Elektrik motorunun maksimum devir sayısı | 28000 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 392 bg |
| Elektrikli motor torku | 528 Nm 389.43 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | TZ220XY115 |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 1003 bg |
| Sistem tork | 1068 Nm 787.72 lb.-ft. |
| Ağırlık | 2460 Kg 5423.37 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 2910 Kg 6415.45 lbs. |
| Azami yük | 450 Kg 992.08 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 660 Lt 23.31 cu. ft. |
| Uzunluk | 5015 mm 197.44 in. |
|---|---|
| Genişlik | 2007 mm 79.02 in. |
| Yükseklik | 1597 mm 62.87 in. |
| Dingil Mesafesi | 3000 mm 118.11 in. |
| Ön tekerlek izi | 1715 mm 67.52 in. |
| Arka tekerlek izi | 1721 mm 67.76 in. |
| Yerden yükseklik | 157 mm 6.18 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.245 |
| En az dönüş açısı | 11.4 m 37.4 ft. |
| Yaklaşım açısı | 14° |
| Kalkış açısı | 18° |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. |
|---|---|
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı, Enine sabitleyici, Havalı süspansiyonu |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon, Havalı süspansiyonu, Enine sabitleyici |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 430 mm |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | Ön lastikler: 265/40 R21 Arka lastikler: 295/35 R21 |
| Jant Boyutu | 21 |