
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Xiaomi YU7? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 705 km 438.07 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Xiaomi YU7 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 15.9 kWh/100 km 25.59 kWh/100 mi 132 MPGe 6.3 km/kWh 3.9 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 YU7 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 300 km/h | 186.41 mph 0-100 km/h: 2.92 s 0-60 mph: 2.8 s |
| Jaką ma moc silnik, Xiaomi YU7 SUV 2026 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 1003 KM, 1068 Nm 787.72 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Xiaomi YU7 SUV 2026 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | Napęd na wszystkie koła (4x4). BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła, jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Xiaomi YU7 SUV? | 5015 mm 197.44 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Xiaomi YU7 SUV? | 2007 mm 79.02 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Xiaomi YU7 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 2460 kg 5423.37 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 Xiaomi YU7 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 2910 kg 6415.45 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Xiaomi YU7 SUV? | 660 l 23.31 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Xiaomi YU7 GT 101.7 kWh (1003 Hp) Dual Motor AWD? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | Xiaomi |
|---|---|
| Model | YU7 |
| Generacja | YU7 |
| Modyfikacja (Silnik) | GT 101.7 kWh (1003 KM) Dual Motor AWD |
| Początek produkcji | Może, 2026 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Typ paliwa | elektryczność |
|---|---|
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 2.92 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 2.92 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 2.8 s |
| Prędkość maksymalna | 300 km/h 186.41 mph |
| 100 km/h - 0 | 32.9 m |
| Stosunek masy do mocy | 2.5 kg/KM, 407.7 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 2.3 kg/Nm, 434.1 Nm/tonę |
| Pojemność brutto akumulatora | 101.7 kWh |
|---|---|
| Napięcie baterii | 897 V |
| Technologia baterii | Litowo-niklowy manganowo-kobaltowy (Li-NMC) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (CLTC) | 705 km 438.07 mi |
| Średnie zużycie energii (CLTC) | 15.9 kWh/100 km
25.59 kWh/100 mi 132 MPGe 6.3 km/kWh 3.9 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 612 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 540 Nm 398.28 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | V8s EVO / TZ210QY003 |
| Maksymalne obroty silnika elektrycznego | 28000 obr./min. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Silnik elektryczny 2 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 392 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 528 Nm 389.43 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | TZ220XY115 |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Oś przednia, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 1003 KM |
| Moment obrotowy systemu | 1068 Nm 787.72 lb.-ft. |
| Masa własna | 2460 kg 5423.37 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 2910 kg 6415.45 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 450 kg 992.08 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 660 l 23.31 cu. ft. |
| Długość | 5015 mm 197.44 in. |
|---|---|
| Szerokość | 2007 mm 79.02 in. |
| Wysokość | 1597 mm 62.87 in. |
| Rozstaw osi | 3000 mm 118.11 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1715 mm 67.52 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1721 mm 67.76 in. |
| Prześwit | 157 mm 6.18 in. |
| Współczynnik oporu powietrza (Cx) | 0.245 |
| Minimalna średnica skrętu | 11.4 m 37.4 ft. |
| Kąt natarcia | 14° |
| Kąt zejścia | 18° |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła, jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na wszystkie koła (4x4) |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | podwójny wahacz poprzeczny , stabilizator poprzeczny , Zawieszenie pneumatyczne |
| Zawieszenie tylne | Niezależne zawieszenie wielowahaczowe, Zawieszenie pneumatyczne, stabilizator poprzeczny |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane, 430 mm |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | Przednie opony: 265/40 R21 Tylne opony: 295/35 R21 |
| Rozmiar felg | 21 |