
| От какъв тип е каросерията, Mercedes-Benz W29 Cabriolet A? | Кабриолет, 2 врати, 2-3 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, Mercedes-Benz W29 Cabriolet A 500 K (160 Hp)? | 26-28 л/100 км 9 - 8.4 US mpg 10.9 - 10.1 UK mpg 3.8 - 3.6 км/л |
| Колко бърза е колата, 1934 W29 Cabriolet A 500 K (160 Hp)? | 160 км/ч | 99.42 mph |
| Колко мощност има, Mercedes-Benz W29 Кабриолет 1934 500 K (160 Hp)? | 160 кс |
| Какъв е обемът на двигателя, Mercedes-Benz W29 Кабриолет 1934 500 K (160 Hp)? | 5.0 л 5018 см3 306.22 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 1934 Mercedes-Benz 500 K (160 Hp)? | 8, Редови |
| Какво е задвижването, Mercedes-Benz W29 Cabriolet A Кабриолет 1934 500 K (160 Hp)? | Задно задвижване. Двигател с вътрешно горене. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва задните колела на автомобила. |
| Каква е дължината на превозното средство, 1934 Mercedes-Benz W29 Кабриолет? | 5110 мм 201.18 in. |
| Колко широка е колата, 1934 Mercedes-Benz W29 Кабриолет? | 1762 мм 69.37 in. |
| Колко тежи автомобилът, 1934 Mercedes-Benz W29 Cabriolet A 500 K (160 Hp)? | 2250 кг 4960.4 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 1934 Mercedes-Benz W29 Cabriolet A 500 K (160 Hp)? | 2700 кг 5952.48 lbs. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 1934 Mercedes-Benz W29 Cabriolet A 500 K (160 Hp)? | 4, ръчна скоростна кутия |
| Марка | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Модел | W29 |
| Генерация | W29 Cabriolet A |
| Модификация (Двигател) | 500 K (160 кс) |
| Начало на производство | 1934 г |
| Край на производство | 1936 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Кабриолет |
| Брой места | 2-3 |
| Брой врати | 2 |
| Разход на гориво - комбиниран | 26-28 л/100 км
9 - 8.4 US mpg 10.9 - 10.1 UK mpg 3.8 - 3.6 км/л |
|---|---|
| Тип гориво | Бензин |
| Максимална скорост | 160 км/ч 99.42 mph |
| Съотношение тегло/мощност | 14.1 кг/кс, 71.1 кс/тон |
| Мощност | 160 кс @ 3400 об/мин |
|---|---|
| Мощност за литър работен обем | 31.9 кс/л |
| Разположение на двигателя | Отпред, надлъжно |
| Модел/код на двигателя | M 24 I |
| Обем на двигателя | 5018 см3 306.22 cu. in. |
| Брой цилиндри | 8 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Диаметър на цилиндрите | 86 мм 3.39 in. |
| Ход на буталото | 108 мм 4.25 in. |
| Степен на сгъстяване | 5.5:1 |
| Брой клапани на цилиндър | 2 |
| Система за впръскване на гориво | Карбуратор |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Суперчарджър |
| Газоразпределителен механизъм | OHV |
| Количество на маслото в двигателя | 8 л 8.45 US qt | 7.04 UK qt |
| Охлаждаща течност | 26 л 27.47 US qt | 22.88 UK qt |
| Собствена маса | 2250 кг 4960.4 lbs. |
|---|---|
| Допустима маса | 2700 кг 5952.48 lbs. |
| Максимална товароносимост | 450 кг 992.08 lbs. |
| Обем на резервоара | 115 л 30.38 US gal | 25.3 UK gal |
| Дължина | 5110 мм 201.18 in. |
|---|---|
| Широчина | 1762 мм 69.37 in. |
| Височина | 1620 мм 63.78 in. |
| Колесна база | 3290 мм 129.53 in. |
| Предна следа | 1515 мм 59.65 in. |
| Задна следа | 1502 мм 59.13 in. |
| Пътен просвет | 200 мм 7.87 in. |
| Минимален диаметър на завой | 12.8 м 41.99 ft. |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва задните колела на автомобила. |
|---|---|
| Задвижване | Задно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 4 предавки, ръчна скоростна кутия |
| Предно окачване | Спирална пружина, двоен напречен носач |
| Задно окачване | Независимо окачване с винтови пружини |
| Тип управление | Червячен редуктор |
| Размери на джантите | 17 |