
| Karoser tipi nedir, Mercedes-Benz W29 Cabriolet A? | Cabriolet, 2 Kapı, 2-3 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Mercedes-Benz W29 Cabriolet A 500 K (160 Hp)? | 26-28 Lt/100 km 9 - 8.4 US mpg 10.9 - 10.1 UK mpg 3.8 - 3.6 km/Lt |
| Araç ne kadar hızlıdır, 1934 W29 Cabriolet A 500 K (160 Hp)? | 160 km/saat | 99.42 mph |
| Motor gücü ne kadar, Mercedes-Benz W29 Cabriolet 1934 500 K (160 Hp)? | 160 bg |
| Motor hacmi ne kadar, Mercedes-Benz W29 Cabriolet 1934 500 K (160 Hp)? | 5.0 Lt 5018 cm3 306.22 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 1934 Mercedes-Benz 500 K (160 Hp)? | 8, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Mercedes-Benz W29 Cabriolet A Cabriolet 1934 500 K (160 Hp)? | Arkadan İtiş. İçten yanmalı motor. İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 1934 Mercedes-Benz W29 Cabriolet? | 5110 mm 201.18 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 1934 Mercedes-Benz W29 Cabriolet? | 1762 mm 69.37 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 1934 Mercedes-Benz W29 Cabriolet A 500 K (160 Hp)? | 2250 Kg 4960.4 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 1934 Mercedes-Benz W29 Cabriolet A 500 K (160 Hp)? | 2700 Kg 5952.48 lbs. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 1934 Mercedes-Benz W29 Cabriolet A 500 K (160 Hp)? | 4, manuel şanzıman |
| Marka | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Model | W29 |
| Nesil | W29 Cabriolet A |
| Modifikasyonu (Motor) | 500 K (160 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1934 yıl |
| Son üretim yılı | 1936 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Cabriolet |
| Koltuk Sayısı | 2-3 |
| Kapı sayısı | 2 |
| Ortalama yakıt tüketimi | 26-28 Lt/100 km
9 - 8.4 US mpg 10.9 - 10.1 UK mpg 3.8 - 3.6 km/Lt |
|---|---|
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Maksimum sürat | 160 km/saat 99.42 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 14.1 Kg/bg, 71.1 bg/ton |
| Güç | 160 bg @ 3400 dev/dak |
|---|---|
| Litre başına güç | 31.9 bg/Lt |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | M 24 I |
| Motor hacmi | 5018 cm3 306.22 cu. in. |
| Silindir Adedi | 8 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 86 mm 3.39 in. |
| Silindir içi vuruş | 108 mm 4.25 in. |
| Sıkıştırma oranı | 5.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Karbüratör |
| Motor aspirasyonu | Mekanik süperşarj |
| Valf yapısı | OHV |
| Motor yağı kapasitesi | 8 Lt 8.45 US qt | 7.04 UK qt |
| soğutma sıvısı | 26 Lt 27.47 US qt | 22.88 UK qt |
| Ağırlık | 2250 Kg 4960.4 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 2700 Kg 5952.48 lbs. |
| Azami yük | 450 Kg 992.08 lbs. |
| Yakıt deposu hacmi | 115 Lt 30.38 US gal | 25.3 UK gal |
| Uzunluk | 5110 mm 201.18 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1762 mm 69.37 in. |
| Yükseklik | 1620 mm 63.78 in. |
| Dingil Mesafesi | 3290 mm 129.53 in. |
| Ön tekerlek izi | 1515 mm 59.65 in. |
| Arka tekerlek izi | 1502 mm 59.13 in. |
| Yerden yükseklik | 200 mm 7.87 in. |
| En az dönüş açısı | 12.8 m 41.99 ft. |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
|---|---|
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 4 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yay, Çift salıncaklı |
| Arka süspansiyon | Bağımsız helezon yaylı süspansiyon |
| Direksiyon tipi | Dişli redüktör |
| Jant Boyutu | 17 |