
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Mercedes-Benz W29 Cabriolet A? | Kabriolet , 2 drzwi, 2-3 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Mercedes-Benz W29 Cabriolet A 500 K (160 Hp)? | 26-28 l/100 km 9 - 8.4 US mpg 10.9 - 10.1 UK mpg 3.8 - 3.6 km/l |
| Jak szybki jest pojazd, 1934 W29 Cabriolet A 500 K (160 Hp)? | 160 km/h | 99.42 mph |
| Jaką ma moc silnik, Mercedes-Benz W29 Kabriolet 1934 500 K (160 Hp)? | 160 KM |
| Jaka jest objętość silnika, Mercedes-Benz W29 Kabriolet 1934 500 K (160 Hp)? | 5.0 l 5018 cm3 306.22 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 1934 Mercedes-Benz 500 K (160 Hp)? | 8, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Mercedes-Benz W29 Cabriolet A Kabriolet 1934 500 K (160 Hp)? | Napęd na tylne koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch tylne koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 1934 Mercedes-Benz W29 Kabriolet ? | 5110 mm 201.18 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 1934 Mercedes-Benz W29 Kabriolet ? | 1762 mm 69.37 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 1934 Mercedes-Benz W29 Cabriolet A 500 K (160 Hp)? | 2250 kg 4960.4 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 1934 Mercedes-Benz W29 Cabriolet A 500 K (160 Hp)? | 2700 kg 5952.48 lbs. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 1934 Mercedes-Benz W29 Cabriolet A 500 K (160 Hp)? | 4, ręczna skrzynia biegów |
| Marka | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Model | W29 |
| Generacja | W29 Cabriolet A |
| Modyfikacja (Silnik) | 500 K (160 KM) |
| Początek produkcji | 1934 r |
| Koniec produkcji | 1936 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Kabriolet |
| Liczba miejsc | 2-3 |
| Liczba drzwi | 2 |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany | 26-28 l/100 km
9 - 8.4 US mpg 10.9 - 10.1 UK mpg 3.8 - 3.6 km/l |
|---|---|
| Typ paliwa | Benzyna |
| Prędkość maksymalna | 160 km/h 99.42 mph |
| Stosunek masy do mocy | 14.1 kg/KM, 71.1 KM/tonę |
| Moc | 160 KM @ 3400 obr./min. |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 31.9 KM/l |
| Układ silnika | Z przodu, wzdłuż |
| Model/Kod silnika | M 24 I |
| Pojemność silnika | 5018 cm3 306.22 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 86 mm 3.39 in. |
| Skok tłoka | 108 mm 4.25 in. |
| Stopień sprężania | 5.5:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 2 |
| Układ wtrysku paliwa | Gaźnik |
| Aspiracja silnika | Kompresor |
| Układ rozrządu | OHV |
| Ilość oleju w silniku | 8 l 8.45 US qt | 7.04 UK qt |
| płyn chłodzący | 26 l 27.47 US qt | 22.88 UK qt |
| Masa własna | 2250 kg 4960.4 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 2700 kg 5952.48 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 450 kg 992.08 lbs. |
| Zbiornik paliwa | 115 l 30.38 US gal | 25.3 UK gal |
| Długość | 5110 mm 201.18 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1762 mm 69.37 in. |
| Wysokość | 1620 mm 63.78 in. |
| Rozstaw osi | 3290 mm 129.53 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1515 mm 59.65 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1502 mm 59.13 in. |
| Prześwit | 200 mm 7.87 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 12.8 m 41.99 ft. |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch tylne koła samochodu. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 4 biegów, ręczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Sprężyna śrubowa, podwójny wahacz poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | Niezależne zawieszenie sprężyny śrubowej |
| Układ kierowniczy | Reduktor ślimakowy |
| Rozmiar felg | 17 |