
| От какъв тип е каросерията, Ferrari HC25? | Купе - Кабриолет, 2 врати, 2 места |
|---|---|
| Колко бърза е колата, 2026 HC25 3.9 V8 (720 Hp) F1 DCT? | 340 км/ч | 211.27 mph 0-100 км/ч: 2.9 сек 0-60 mph: 2.8 сек |
| Колко мощност има, Ferrari HC25 Купе - Кабриолет 2026 3.9 V8 (720 Hp) F1 DCT? | 720 кс, 770 Нм 567.92 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, Ferrari HC25 Купе - Кабриолет 2026 3.9 V8 (720 Hp) F1 DCT? | 3.9 л 3902 см3 238.11 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2026 Ferrari 3.9 V8 (720 Hp) F1 DCT? | 8, V-образен |
| Какво е задвижването, Ferrari HC25 Купе - Кабриолет 2026 3.9 V8 (720 Hp) F1 DCT? | Задно задвижване. Двигател с вътрешно горене. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва задните колела на автомобила. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 Ferrari HC25 Купе - Кабриолет? | 4758 мм 187.32 in. |
| Колко широка е колата, 2026 Ferrari HC25 Купе - Кабриолет? | 2006 мм 78.98 in. |
| Какъв е обемът на багажника, 2026 Ferrari HC25 Купе - Кабриолет? | 200 л 7.06 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 Ferrari HC25 3.9 V8 (720 Hp) F1 DCT? | 7, автоматична скоростна кутия F1 DCT |
| Марка | Ferrari |
|---|---|
| Модел | HC25 |
| Генерация | HC25 |
| Модификация (Двигател) | 3.9 V8 (720 кс) F1 DCT |
| Начало на производство | Май, 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Купе - Кабриолет |
| Брой места | 2 |
| Брой врати | 2 |
| Тип гориво | Бензин |
|---|---|
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 2.9 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 2.9 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 2.8 сек |
| Ускорение 0 - 200 км/ч | 8.2 сек |
| Максимална скорост | 340 км/ч 211.27 mph |
| Мощност | 720 кс @ 7000 об/мин |
|---|---|
| Мощност за литър работен обем | 184.5 кс/л |
| Въртящ момент | 770 Нм @ 3250 об/мин 567.92 lb.-ft. @ 3250 об/мин |
| Максимална скорост на двигателя | 8000 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отзад, надлъжно |
| Модел/код на двигателя | F154CD |
| Обем на двигателя | 3902 см3 238.11 cu. in. |
| Брой цилиндри | 8 |
| Конфигурация на двигателя | V-образен |
| Степен на сгъстяване | 9.6:1 |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Директно впръскване |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Туин турбо, Интеркулер |
| Количество на маслото в двигателя | 10.5 л 11.1 US qt | 9.24 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Охлаждаща течност | 19.7 л 20.82 US qt | 17.33 UK qt |
| Двигателни системи | Старт & Стоп система |
| Минимален обем на багажника | 200 л 7.06 cu. ft. |
|---|---|
| Обем на резервоара | 78 л 20.61 US gal | 17.16 UK gal |
| Дължина | 4758 мм 187.32 in. |
|---|---|
| Широчина | 2006 мм 78.98 in. |
| Височина | 1183 мм 46.57 in. |
| Колесна база | 2650 мм 104.33 in. |
| Предна следа | 1699 мм 66.89 in. |
| Задна следа | 1678 мм 66.06 in. |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва задните колела на автомобила. |
|---|---|
| Задвижване | Задно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 7 предавки, автоматична скоростна кутия F1 DCT |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани, 398x38 мм |
| Задни спирачки | Дискови вентилирани, 360x32 мм |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | Гуми на предните колела: 245/35 ZR20 Гуми на задните колела: 305/35 ZR20 |
| Размери на джантите | Джанти на предните колела: 9.0J x 20 Джанти на задните колела: 11.0J x 20 |