
| Karoser tipi nedir, Ferrari HC25? | Coupe - Cabriolet, 2 Kapı, 2 Koltuk |
|---|---|
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 HC25 3.9 V8 (720 Hp) F1 DCT? | 340 km/saat | 211.27 mph 0-100 km/saat: 2.9 saniye 0-60 mph: 2.8 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Ferrari HC25 Coupe - Cabriolet 2026 3.9 V8 (720 Hp) F1 DCT? | 720 bg, 770 Nm 567.92 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Ferrari HC25 Coupe - Cabriolet 2026 3.9 V8 (720 Hp) F1 DCT? | 3.9 Lt 3902 cm3 238.11 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2026 Ferrari 3.9 V8 (720 Hp) F1 DCT? | 8, V motor |
| Aktarımı nedir, Ferrari HC25 Coupe - Cabriolet 2026 3.9 V8 (720 Hp) F1 DCT? | Arkadan İtiş. İçten yanmalı motor. İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 Ferrari HC25 Coupe - Cabriolet? | 4758 mm 187.32 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 Ferrari HC25 Coupe - Cabriolet? | 2006 mm 78.98 in. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 Ferrari HC25 Coupe - Cabriolet? | 200 Lt 7.06 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 Ferrari HC25 3.9 V8 (720 Hp) F1 DCT? | 7, otomatik şanzıman F1 DCT |
| Marka | Ferrari |
|---|---|
| Model | HC25 |
| Nesil | HC25 |
| Modifikasyonu (Motor) | 3.9 V8 (720 bg) F1 DCT |
| Üretim başlangıç yılı | Mayıs ayı, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Coupe - Cabriolet |
| Koltuk Sayısı | 2 |
| Kapı sayısı | 2 |
| Yakıt Tipi | Benzin |
|---|---|
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 2.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 2.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 2.8 saniye |
| Hızlanma 0 - 200 km/saat | 8.2 saniye |
| Maksimum sürat | 340 km/saat 211.27 mph |
| Güç | 720 bg @ 7000 dev/dak |
|---|---|
| Litre başına güç | 184.5 bg/Lt |
| Tork | 770 Nm @ 3250 dev/dak 567.92 lb.-ft. @ 3250 dev/dak |
| Maksimum motor hızı | 8000 dev/dak |
| Motor düzeni | Arka, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | F154CD |
| Motor hacmi | 3902 cm3 238.11 cu. in. |
| Silindir Adedi | 8 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Sıkıştırma oranı | 9.6:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Twin-turbo, Intercooler |
| Motor yağı kapasitesi | 10.5 Lt 11.1 US qt | 9.24 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 19.7 Lt 20.82 US qt | 17.33 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Bagaj hacmi en az | 200 Lt 7.06 cu. ft. |
|---|---|
| Yakıt deposu hacmi | 78 Lt 20.61 US gal | 17.16 UK gal |
| Uzunluk | 4758 mm 187.32 in. |
|---|---|
| Genişlik | 2006 mm 78.98 in. |
| Yükseklik | 1183 mm 46.57 in. |
| Dingil Mesafesi | 2650 mm 104.33 in. |
| Ön tekerlek izi | 1699 mm 66.89 in. |
| Arka tekerlek izi | 1678 mm 66.06 in. |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
|---|---|
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 7 vites, otomatik şanzıman F1 DCT |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 398x38 mm |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler, 360x32 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | Ön lastikler: 245/35 ZR20 Arka lastikler: 305/35 ZR20 |
| Jant Boyutu | Ön jantlar: 9.0J x 20 Arka jantlar: 11.0J x 20 |