
| Hvilken type er karosseriet, Ferrari HC25? | Kupe - Cabriolet, 2 dører, 2 seter |
|---|---|
| Hvor fort går kjøretøyet, 2026 HC25 3.9 V8 (720 Hp) F1 DCT? | 340 km/t | 211.27 mph 0-100 km/t: 2.9 sek 0-60 mph: 2.8 sek |
| Hva er motorens effekt, Ferrari HC25 Kupe - Cabriolet 2026 3.9 V8 (720 Hp) F1 DCT? | 720 hk, 770 Hm 567.92 lb.-ft. |
| Hvor stort er motorens volum, Ferrari HC25 Kupe - Cabriolet 2026 3.9 V8 (720 Hp) F1 DCT? | 3.9 l 3902 sm 238.11 cu. in. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 2026 Ferrari 3.9 V8 (720 Hp) F1 DCT? | 8, V-motor |
| Hva er drivverket, Ferrari HC25 Kupe - Cabriolet 2026 3.9 V8 (720 Hp) F1 DCT? | Bakhjulstrekk . Forbrenningsmotor. Forbrenningsmotoren driver bakhjulene på kjøretøyet. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2026 Ferrari HC25 Kupe - Cabriolet? | 4758 mm 187.32 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2026 Ferrari HC25 Kupe - Cabriolet? | 2006 mm 78.98 in. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2026 Ferrari HC25 Kupe - Cabriolet? | 200 l 7.06 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2026 Ferrari HC25 3.9 V8 (720 Hp) F1 DCT? | 7, automatisk girkasse F1 DCT |
| merke | Ferrari |
|---|---|
| modell | HC25 |
| Generasjon | HC25 |
| Modifikasjon (motor) | 3.9 V8 (720 hk) F1 DCT |
| Første år av produksjon | Kan, 2026 år |
| Arkitektur av drivlinjen | Forbrenningsmotor |
| Karosserityper | Kupe - Cabriolet |
| Antall seter | 2 |
| Antall dører | 2 |
| Type drivstoff | Bensin |
|---|---|
| Akselerasjon 0 - 100 km/t | 2.9 sek |
| Akselerasjon 0 - 62 mph | 2.9 sek |
| Akselerasjon 0 - 60 mph (Beregnet av Auto-Data.net) | 2.8 sek |
| Akselerasjon 0 - 200 km/t | 8.2 sek |
| Maksimal hastighet | 340 km/t 211.27 mph |
| Motoreffekt | 720 hk @ 7000 omdr./min. |
|---|---|
| Effekt per liter slagvolum | 184.5 hk/l |
| Dreiemoment | 770 Hm @ 3250 omdr./min. 567.92 lb.-ft. @ 3250 omdr./min. |
| Maksimalt turtall | 8000 omdr./min. |
| Motoroppsett | På baksiden, langsstilt |
| Motormodell/Motorkode | F154CD |
| Motorvolum | 3902 sm 238.11 cu. in. |
| Antall sylindere | 8 |
| Motorkonfigurasjon | V-motor |
| Kompresjons grad | 9.6:1 |
| Antall ventiler per sylinder | 4 |
| Drivstoffinnsprøytningssystem | Direkte innsprøyting |
| Motors aspirasjon | Twin Turbo, Ladeluftkjøler |
| Motoroljekapasitet | 10.5 l 11.1 US qt | 9.24 UK qt |
| Motoroljespesifikasjon | Logg inn for å se. |
| kjølevæske | 19.7 l 20.82 US qt | 17.33 UK qt |
| Motorsystemer | System Start & Stopp |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 200 l 7.06 cu. ft. |
|---|---|
| Drivstofftank | 78 l 20.61 US gal | 17.16 UK gal |
| Lengde | 4758 mm 187.32 in. |
|---|---|
| Bredde | 2006 mm 78.98 in. |
| Høyde | 1183 mm 46.57 in. |
| Akselavstand | 2650 mm 104.33 in. |
| Sporvidde, foran | 1699 mm 66.89 in. |
| Sporvidde, baks | 1678 mm 66.06 in. |
| Arkitektur av drivverket | Forbrenningsmotoren driver bakhjulene på kjøretøyet. |
|---|---|
| Hjultrekk | Bakhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 7 trinns, automatisk girkasse F1 DCT |
| frambremser | disc-ventil , 398x38 mm |
| bakbremser | disk-ventil , 360x32 mm |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | Frontdekk: 245/35 ZR20 Bakdekk: 305/35 ZR20 |
| Felgstørrese | Frontfelger: 9.0J x 20 Bakfelger: 11.0J x 20 |