
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Ferrari HC25? | Coupé - Kabriolet, 2 drzwi, 2 miejsc |
|---|---|
| Jak szybki jest pojazd, 2026 HC25 3.9 V8 (720 Hp) F1 DCT? | 340 km/h | 211.27 mph 0-100 km/h: 2.9 s 0-60 mph: 2.8 s |
| Jaką ma moc silnik, Ferrari HC25 Coupé - Kabriolet 2026 3.9 V8 (720 Hp) F1 DCT? | 720 KM, 770 Nm 567.92 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Ferrari HC25 Coupé - Kabriolet 2026 3.9 V8 (720 Hp) F1 DCT? | 3.9 l 3902 cm3 238.11 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2026 Ferrari 3.9 V8 (720 Hp) F1 DCT? | 8, V-kształtny |
| Jaki jest układ napędowy, Ferrari HC25 Coupé - Kabriolet 2026 3.9 V8 (720 Hp) F1 DCT? | Napęd na tylne koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch tylne koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Ferrari HC25 Coupé - Kabriolet? | 4758 mm 187.32 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Ferrari HC25 Coupé - Kabriolet? | 2006 mm 78.98 in. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Ferrari HC25 Coupé - Kabriolet? | 200 l 7.06 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Ferrari HC25 3.9 V8 (720 Hp) F1 DCT? | 7, automatyczna skrzynia biegów F1 DCT |
| Marka | Ferrari |
|---|---|
| Model | HC25 |
| Generacja | HC25 |
| Modyfikacja (Silnik) | 3.9 V8 (720 KM) F1 DCT |
| Początek produkcji | Może, 2026 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Coupé - Kabriolet |
| Liczba miejsc | 2 |
| Liczba drzwi | 2 |
| Typ paliwa | Benzyna |
|---|---|
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 2.9 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 2.9 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 2.8 s |
| Przyspieszenie 0 - 200 km/h | 8.2 s |
| Prędkość maksymalna | 340 km/h 211.27 mph |
| Moc | 720 KM @ 7000 obr./min. |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 184.5 KM/l |
| Moment obrotowy | 770 Nm @ 3250 obr./min. 567.92 lb.-ft. @ 3250 obr./min. |
| Maksymalną prędkość obrotową silnika | 8000 obr./min. |
| Układ silnika | Z tyłu, wzdłuż |
| Model/Kod silnika | F154CD |
| Pojemność silnika | 3902 cm3 238.11 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Konfiguracja silnika | V-kształtny |
| Stopień sprężania | 9.6:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Twin Turbo, Intercooler |
| Ilość oleju w silniku | 10.5 l 11.1 US qt | 9.24 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 19.7 l 20.82 US qt | 17.33 UK qt |
| Układy silnika | System start-stop |
| Minimalna pojemność bagażnika | 200 l 7.06 cu. ft. |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 78 l 20.61 US gal | 17.16 UK gal |
| Długość | 4758 mm 187.32 in. |
|---|---|
| Szerokość | 2006 mm 78.98 in. |
| Wysokość | 1183 mm 46.57 in. |
| Rozstaw osi | 2650 mm 104.33 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1699 mm 66.89 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1678 mm 66.06 in. |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch tylne koła samochodu. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 7 biegów, automatyczna skrzynia biegów F1 DCT |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane, 398x38 mm |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane , 360x32 mm |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | Przednie opony: 245/35 ZR20 Tylne opony: 305/35 ZR20 |
| Rozmiar felg | Przednie felgi: 9.0J x 20 Tylne felgi: 11.0J x 20 |