
| От какъв тип е каросерията, EBRO s700? | SUV, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, EBRO s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 5.7 л/100 км 41.3 US mpg 49.6 UK mpg 17.5 км/л |
| Колко ЕКО е колата, EBRO s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 129 г/км CO2 Euro 6e-B |
| Колко бърза е колата, 2026 s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 175 км/ч | 108.74 mph 0-100 км/ч: 8.5 сек 0-60 mph: 8.1 сек |
| Колко мощност има, EBRO s700 SUV 2026 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 224 кс, 295 Нм 217.58 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, EBRO s700 SUV 2026 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 1.5 л 1499 см3 91.47 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2026 EBRO 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, EBRO s700 SUV 2026 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | Предно задвижване. FHEV (Пълен хибрид). Двигател с вътрешно горене (ДВГ) и електрически мотор задвижват предните колела на автомобила с възможност за движение в изцяло електрически или в смесен режим. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 EBRO s700 SUV? | 4553 мм 179.25 in. |
| Колко широка е колата, 2026 EBRO s700 SUV? | 1862 мм 73.31 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2026 EBRO s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 1692 кг 3730.22 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2026 EBRO s700 SUV? | 1269 л 44.81 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 EBRO s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 2, автоматична скоростна кутия DHT |
| Марка | EBRO |
|---|---|
| Модел | s700 |
| Генерация | s700 |
| Модификация (Двигател) | 1.5 TGDI (224 кс) Hybrid DHT |
| Начало на производство | Февруари, 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | FHEV (Пълен хибрид) |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Разход на гориво, ниска скорост (WLTP) | 5.5 л/100 км
42.8 US mpg 51.4 UK mpg 18.2 км/л |
|---|---|
| Разход на гориво, средна скорост (WLTP) | 5.5 л/100 км
42.8 US mpg 51.4 UK mpg 18.2 км/л |
| Разход на гориво, висока скорост (WLTP) | 4.9 л/100 км
48 US mpg 57.6 UK mpg 20.4 км/л |
| Разход на гориво, комбиниран (WLTP) | 5.7 л/100 км
41.3 US mpg 49.6 UK mpg 17.5 км/л |
| CO2 емисии (WLTP) | 129 г/км |
| Тип гориво | Бензин |
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 8.5 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 8.5 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 8.1 сек |
| Максимална скорост | 175 км/ч 108.74 mph |
| Екологичен стандарт | Euro 6e-B |
| Съотношение тегло/мощност | 7.6 кг/кс, 132.4 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 5.7 кг/Нм, 174.3 Нм/тон |
| Брутен капацитет на батерията | 1.83 кВтч |
|---|---|
| Напрежение на батерията | 353 В |
| Технология на батерията | Литиево-никелово манганово-кобалтово оксидна (Li-NMC) |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 204 кс @ 4775-6300 об/мин |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 310 Нм @ 0-4775 об/мин 228.64 lb.-ft. @ 0-4775 об/мин |
| Местоположение на електродвигателя | Отпред, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 224 кс |
| Въртящ момент на системата | 295 Нм 217.58 lb.-ft. |
| Мощност | 143 кс @ 5200 об/мин |
|---|---|
| Мощност за литър работен обем | 95.4 кс/л |
| Въртящ момент | 215 Нм @ 2500 об/мин 158.58 lb.-ft. @ 2500 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Обем на двигателя | 1499 см3 91.47 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Диаметър на цилиндрите | 72 мм 2.83 in. |
| Ход на буталото | 92 мм 3.62 in. |
| Степен на сгъстяване | 14.5:1 |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Директно впръскване |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Двигателни системи | Старт & Стоп система Филтър за твърди частици |
| Собствена маса | 1692 кг 3730.22 lbs. |
|---|---|
| Максимален обем на багажника | 1269 л 44.81 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 51 л 13.47 US gal | 11.22 UK gal |
| Дължина | 4553 мм 179.25 in. |
|---|---|
| Широчина | 1862 мм 73.31 in. |
| Височина | 1696 мм 66.77 in. |
| Колесна база | 2671 мм 105.16 in. |
| Предна следа | 1570 мм 61.81 in. |
| Задна следа | 1570 мм 61.81 in. |
| Пътен просвет | 177 мм 6.97 in. |
| Преден ъгъл на проходимост | 21° |
| Заден ъгъл на проходимост | 27° |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) и електрически мотор задвижват предните колела на автомобила с възможност за движение в изцяло електрически или в смесен режим. |
|---|---|
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 2 предавки, автоматична скоростна кутия DHT |
| Предно окачване | независимо тип McPherson |
| Задно окачване | Независимо многораменно (многоточково) окачване |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 225/60 R18 100H/V |
| Размери на джантите | 6.5J x 18 |