
| Hvilken type er karosseriet, EBRO s700? | SUV, 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hvor mye er brenselforbruket, EBRO s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 5.7 l/100 km 41.3 US mpg 49.6 UK mpg 17.5 km/l |
| Hvor øko er bilen, EBRO s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 129 g/km CO2 Euro 6e-B |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2026 s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 175 km/t | 108.74 mph 0-100 km/t: 8.5 sek 0-60 mph: 8.1 sek |
| Hva er motorens effekt, EBRO s700 SUV 2026 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 224 hk, 295 Hm 217.58 lb.-ft. |
| Hvor stort er motorens volum, EBRO s700 SUV 2026 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 1.5 l 1499 sm 91.47 cu. in. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 2026 EBRO 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 4, Rekkemotor |
| Hva er drivverket, EBRO s700 SUV 2026 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | Forhjulstrekk . FHEV (Full hybrid). Forbrenningsmotoren og den elektriske motoren driver forhjulene på kjøretøyet. Det er en muligheten til å jobbe i full elektrisk eller blandet modus. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2026 EBRO s700 SUV? | 4553 mm 179.25 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2026 EBRO s700 SUV? | 1862 mm 73.31 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2026 EBRO s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 1692 kg 3730.22 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2026 EBRO s700 SUV? | 1269 l 44.81 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2026 EBRO s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 2, automatisk girkasse DHT |
| merke | EBRO |
|---|---|
| modell | s700 |
| Generasjon | s700 |
| Modifikasjon (motor) | 1.5 TGDI (224 hk) Hybrid DHT |
| Første år av produksjon | Februar, 2026 år |
| Arkitektur av drivlinjen | FHEV (Full hybrid) |
| Karosserityper | SUV |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Drivstofforbruk, lav (WLTP) | 5.5 l/100 km
42.8 US mpg 51.4 UK mpg 18.2 km/l |
|---|---|
| Drivstofforbruk, middels (WLTP) | 5.5 l/100 km
42.8 US mpg 51.4 UK mpg 18.2 km/l |
| Drivstofforbruk, høy (WLTP) | 4.9 l/100 km
48 US mpg 57.6 UK mpg 20.4 km/l |
| Drivstofforbruk, kombinert (WLTP) | 5.7 l/100 km
41.3 US mpg 49.6 UK mpg 17.5 km/l |
| CO2-utslipp (WLTP) | 129 g/km |
| Type drivstoff | Bensin |
| Akselerasjon 0 - 100 km/t | 8.5 sek |
| Akselerasjon 0 - 62 mph | 8.5 sek |
| Akselerasjon 0 - 60 mph (Beregnet av Auto-Data.net) | 8.1 sek |
| Maksimal hastighet | 175 km/t 108.74 mph |
| Miljøklassifisering | Euro 6e-B |
| Motsvarighet vekt/effekt | 7.6 kg/hk, 132.4 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 5.7 kg/Hm, 174.3 Hm/tonn |
| Brutto batterikapasitet | 1.83 kWh |
|---|---|
| Batterispenning | 353 V |
| Teknologi for batterilagring | Litium-nikkel mangan koboltoksid (Li-NMC) |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 204 hk @ 4775-6300 omdr./min. |
| Dreiemoment elektrisk motor | 310 Hm @ 0-4775 omdr./min. 228.64 lb.-ft. @ 0-4775 omdr./min. |
| Plassering av elektrisk motor | På framsiden, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 224 hk |
| System dreiemoment | 295 Hm 217.58 lb.-ft. |
| Motoreffekt | 143 hk @ 5200 omdr./min. |
|---|---|
| Effekt per liter slagvolum | 95.4 hk/l |
| Dreiemoment | 215 Hm @ 2500 omdr./min. 158.58 lb.-ft. @ 2500 omdr./min. |
| Motoroppsett | På framsiden, tverrstilt |
| Motorvolum | 1499 sm 91.47 cu. in. |
| Antall sylindere | 4 |
| Motorkonfigurasjon | Rekkemotor |
| Boring | 72 mm 2.83 in. |
| Slaglengde | 92 mm 3.62 in. |
| Kompresjons grad | 14.5:1 |
| Antall ventiler per sylinder | 4 |
| Drivstoffinnsprøytningssystem | Direkte innsprøyting |
| Motors aspirasjon | Turbo, Ladeluftkjøler |
| Motorsystemer | System Start & Stopp Partikkelfilter |
| Vekt | 1692 kg 3730.22 lbs. |
|---|---|
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 1269 l 44.81 cu. ft. |
| Drivstofftank | 51 l 13.47 US gal | 11.22 UK gal |
| Lengde | 4553 mm 179.25 in. |
|---|---|
| Bredde | 1862 mm 73.31 in. |
| Høyde | 1696 mm 66.77 in. |
| Akselavstand | 2671 mm 105.16 in. |
| Sporvidde, foran | 1570 mm 61.81 in. |
| Sporvidde, baks | 1570 mm 61.81 in. |
| Bakkeklaring | 177 mm 6.97 in. |
| Angrepsvinkel | 21° |
| Utgangsvinkel | 27° |
| Arkitektur av drivverket | Forbrenningsmotoren og den elektriske motoren driver forhjulene på kjøretøyet. Det er en muligheten til å jobbe i full elektrisk eller blandet modus. |
|---|---|
| Hjultrekk | Forhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 2 trinns, automatisk girkasse DHT |
| framsuspensjon | uavhengig McPherson |
| baksuspensjon | Uavhengig multi-link oppheng |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 225/60 R18 100H/V |
| Felgstørrese | 6.5J x 18 |