
| Karoser tipi nedir, EBRO s700? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, EBRO s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 5.7 Lt/100 km 41.3 US mpg 49.6 UK mpg 17.5 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, EBRO s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 129 g/km CO2 Euro 6e-B |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 175 km/saat | 108.74 mph 0-100 km/saat: 8.5 saniye 0-60 mph: 8.1 saniye |
| Motor gücü ne kadar, EBRO s700 SUV 2026 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 224 bg, 295 Nm 217.58 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, EBRO s700 SUV 2026 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 1.5 Lt 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2026 EBRO 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, EBRO s700 SUV 2026 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | Önden çekiş. FHEV (Tam Hibrit Elektrikli Araç). İYM ve elektrik motoru, tam elektrikli veya karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin ön tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 EBRO s700 SUV? | 4553 mm 179.25 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 EBRO s700 SUV? | 1862 mm 73.31 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 EBRO s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 1692 Kg 3730.22 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 EBRO s700 SUV? | 1269 Lt 44.81 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 EBRO s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 2, otomatik şanzıman DHT |
| Marka | EBRO |
|---|---|
| Model | s700 |
| Nesil | s700 |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.5 TGDI (224 bg) Hybrid DHT |
| Üretim başlangıç yılı | Şubat, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | FHEV (Tam Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Yakıt tüketimi, DÜŞÜK (WLTP) | 5.5 Lt/100 km
42.8 US mpg 51.4 UK mpg 18.2 km/Lt |
|---|---|
| Yakıt tüketimi, ORTA (WLTP) | 5.5 Lt/100 km
42.8 US mpg 51.4 UK mpg 18.2 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, YÜKSEK (WLTP) | 4.9 Lt/100 km
48 US mpg 57.6 UK mpg 20.4 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 5.7 Lt/100 km
41.3 US mpg 49.6 UK mpg 17.5 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 129 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 8.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 8.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 8.1 saniye |
| Maksimum sürat | 175 km/saat 108.74 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6e-B |
| Ağırlık/güç oranı | 7.6 Kg/bg, 132.4 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 5.7 Kg/Nm, 174.3 Nm/ton |
| Brüt batarya kapasitesi | 1.83 kWh |
|---|---|
| Batarya voltajı | 353 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 204 bg @ 4775-6300 dev/dak |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm @ 0-4775 dev/dak 228.64 lb.-ft. @ 0-4775 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 224 bg |
| Sistem tork | 295 Nm 217.58 lb.-ft. |
| Güç | 143 bg @ 5200 dev/dak |
|---|---|
| Litre başına güç | 95.4 bg/Lt |
| Tork | 215 Nm @ 2500 dev/dak 158.58 lb.-ft. @ 2500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 72 mm 2.83 in. |
| Silindir içi vuruş | 92 mm 3.62 in. |
| Sıkıştırma oranı | 14.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Ağırlık | 1692 Kg 3730.22 lbs. |
|---|---|
| Bagaj hacmi en fazla | 1269 Lt 44.81 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 51 Lt 13.47 US gal | 11.22 UK gal |
| Uzunluk | 4553 mm 179.25 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1862 mm 73.31 in. |
| Yükseklik | 1696 mm 66.77 in. |
| Dingil Mesafesi | 2671 mm 105.16 in. |
| Ön tekerlek izi | 1570 mm 61.81 in. |
| Arka tekerlek izi | 1570 mm 61.81 in. |
| Yerden yükseklik | 177 mm 6.97 in. |
| Yaklaşım açısı | 21° |
| Kalkış açısı | 27° |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, tam elektrikli veya karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin ön tekerleklerini hareket ettirir. |
|---|---|
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 2 vites, otomatik şanzıman DHT |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 225/60 R18 100H/V |
| Jant Boyutu | 6.5J x 18 |