
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, EBRO s700? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, EBRO s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 5.7 l/100 km 41.3 US mpg 49.6 UK mpg 17.5 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, EBRO s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 129 g/km CO2 Euro 6e-B |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 175 km/h | 108.74 mph 0-100 km/h: 8.5 s 0-60 mph: 8.1 s |
| Jaką ma moc silnik, EBRO s700 SUV 2026 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 224 KM, 295 Nm 217.58 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, EBRO s700 SUV 2026 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 1.5 l 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2026 EBRO 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, EBRO s700 SUV 2026 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | Napęd na przednie koła. FHEF (zupełna hybryda). SSW oraz motor elektryczny wprowadzają w ruch przednie koła pojazdu z możliwością jazdy zasilane wyłącznie energią elektryczną lub w trybie mieszanym. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 EBRO s700 SUV? | 4553 mm 179.25 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 EBRO s700 SUV? | 1862 mm 73.31 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 EBRO s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 1692 kg 3730.22 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 EBRO s700 SUV? | 1269 l 44.81 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 EBRO s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 2, automatyczna skrzynia biegów DHT |
| Marka | EBRO |
|---|---|
| Model | s700 |
| Generacja | s700 |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5 TGDI (224 KM) Hybrid DHT |
| Początek produkcji | Luty, 2026 r |
| Architektura agregatu | FHEF (zupełna hybryda) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Zużycia paliwa, niska prędkość (WLTP) | 5.5 l/100 km
42.8 US mpg 51.4 UK mpg 18.2 km/l |
|---|---|
| Zużycia paliwa, średnia prędkość (WLTP) | 5.5 l/100 km
42.8 US mpg 51.4 UK mpg 18.2 km/l |
| Zużycia paliwa, wysoka prędkość (WLTP) | 4.9 l/100 km
48 US mpg 57.6 UK mpg 20.4 km/l |
| Zużycia paliwa, mieszany (WLTP) | 5.7 l/100 km
41.3 US mpg 49.6 UK mpg 17.5 km/l |
| Emisje CO2 (WLTP) | 129 g/km |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 8.5 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 8.5 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 8.1 s |
| Prędkość maksymalna | 175 km/h 108.74 mph |
| Standard ekologiczny | Euro 6e-B |
| Stosunek masy do mocy | 7.6 kg/KM, 132.4 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 5.7 kg/Nm, 174.3 Nm/tonę |
| Pojemność brutto akumulatora | 1.83 kWh |
|---|---|
| Napięcie baterii | 353 V |
| Technologia baterii | Litowo-niklowy manganowo-kobaltowy (Li-NMC) |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 204 KM @ 4775-6300 obr./min. |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 310 Nm @ 0-4775 obr./min. 228.64 lb.-ft. @ 0-4775 obr./min. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Z przodu, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 224 KM |
| Moment obrotowy systemu | 295 Nm 217.58 lb.-ft. |
| Moc | 143 KM @ 5200 obr./min. |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 95.4 KM/l |
| Moment obrotowy | 215 Nm @ 2500 obr./min. 158.58 lb.-ft. @ 2500 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Pojemność silnika | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 72 mm 2.83 in. |
| Skok tłoka | 92 mm 3.62 in. |
| Stopień sprężania | 14.5:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układy silnika | System start-stop Filtr cząstek stałych |
| Masa własna | 1692 kg 3730.22 lbs. |
|---|---|
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1269 l 44.81 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 51 l 13.47 US gal | 11.22 UK gal |
| Długość | 4553 mm 179.25 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1862 mm 73.31 in. |
| Wysokość | 1696 mm 66.77 in. |
| Rozstaw osi | 2671 mm 105.16 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1570 mm 61.81 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1570 mm 61.81 in. |
| Prześwit | 177 mm 6.97 in. |
| Kąt natarcia | 21° |
| Kąt zejścia | 27° |
| Architektura układu napędowego | SSW oraz motor elektryczny wprowadzają w ruch przednie koła pojazdu z możliwością jazdy zasilane wyłącznie energią elektryczną lub w trybie mieszanym. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 2 biegów, automatyczna skrzynia biegów DHT |
| Zawieszenie przednie | niezależne typu McPherson |
| Zawieszenie tylne | Niezależne zawieszenie wielowahaczowe |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 225/60 R18 100H/V |
| Rozmiar felg | 6.5J x 18 |