
| Ποιος είναι ο τύπος αμαξώματος, EBRO s700? | SUV , 5 Πόρτες, 5 Καθίσματα |
|---|---|
| Ποια είναι η κατανάλωση καυσίμου, EBRO s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 5.7 l/100 km 41.3 US mpg 49.6 UK mpg 17.5 km/l |
| Πόσο ECO είναι το αυτοκίνητο, EBRO s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 129 g/km CO2 Euro 6e-B |
| Πόσο γρήγορο είναι το αυτοκίνητο, 2026 s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 175 km/h | 108.74 mph 0-100 km/h: 8.5 δευτ 0-60 mph: 8.1 δευτ |
| Ποια είναι η ισχύς του κινητήρα, EBRO s700 SUV 2026 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 224 Hp, 295 Nm 217.58 lb.-ft. |
| Πόσο είναι ο κυβισμός του κινητήρα, EBRO s700 SUV 2026 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 1.5 l 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Πόσους κυλίνδρους έχει ο κινητήρας, 2026 EBRO 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 4, σε σειρά |
| Ποιο είναι το σύστημα κίνησης, EBRO s700 SUV 2026 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | Κίνηση στους μπροστινούς τροχούς. FHEV (πλήρες υβριδικό ηλεκτρικό όχημα). O κινητήρας εσωτερικής καύσης και ο ηλεκτροκινητήρας κινούν τους εμπρός τροχούς του αυτοκινήτου με δυνατότητα κίνησης σε πλήρη ηλεκτρική ή μικτή λειτουργία. |
| Πόσο είναι το μήκος του οχήματος, 2026 EBRO s700 SUV ? | 4553 mm 179.25 in. |
| Πόσο είναι το πλάτος του οχήματος, 2026 EBRO s700 SUV ? | 1862 mm 73.31 in. |
| Ποιο είναι το βάρος του αυτοκινήτου, 2026 EBRO s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 1692 κιλά 3730.22 lbs. |
| Πόσο διάστημα χώρου, 2026 EBRO s700 SUV ? | 1269 l 44.81 cu. ft. |
| Πόσες ταχύτητες έχει το κιβώτιο ταχυτήτων, Τι τύπος είναι το κιβώτιο ταχυτήτων, 2026 EBRO s700 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT? | 2, αυτόματο κιβώτιο ταχυτήτων DHT |
| μάρκα | EBRO |
|---|---|
| μοντέλο | s700 |
| παραγωγή | s700 |
| τροποποιήσεις (κινητήρας) | 1.5 TGDI (224 Hp) Hybrid DHT |
| έναρξη της παραγωγής | Φεβρουάριος, 2026 έτος |
| Αρχιτεκτονική της μονάδας κίνησης | FHEV (πλήρες υβριδικό ηλεκτρικό όχημα) |
| Τύπος κουπέ | SUV |
| Καθίσματα | 5 |
| Πόρτες | 5 |
| κατανάλωση καυσίμου, Χαμηλή (WLTP) | 5.5 l/100 km
42.8 US mpg 51.4 UK mpg 18.2 km/l |
|---|---|
| κατανάλωση καυσίμου, Μεσαία (WLTP) | 5.5 l/100 km
42.8 US mpg 51.4 UK mpg 18.2 km/l |
| κατανάλωση καυσίμου, Υψηλή (WLTP) | 4.9 l/100 km
48 US mpg 57.6 UK mpg 20.4 km/l |
| κατανάλωση καυσίμου,συνδυασμένη (WLTP) | 5.7 l/100 km
41.3 US mpg 49.6 UK mpg 17.5 km/l |
| Εκπομπές CO2 (WLTP) | 129 g/km |
| Τύπος καυσίμου | Βενζίνη |
| Επιτάχυνση 0 - 100 χλμ/ώρα | 8.5 δευτ |
| Επιτάχυνση 0 - 62 mph | 8.5 δευτ |
| Επιτάχυνση 0 - 60 mph (Υπολογισμός από το Auto-Data.net) | 8.1 δευτ |
| μέγιστη ταχύτητα | 175 km/h 108.74 mph |
| Προδιαγραφές Καυσαερίων | Euro 6e-B |
| Αναλογία βάρους/ισχύος | 7.6 κιλά/Hp, 132.4 Hp/τόνος |
| Αναλογία βάρους/Ροπή | 5.7 κιλά/Nm, 174.3 Nm/τόνος |
| Ακαθάριστη χωρητικότητα μπαταρίας | 1.83 kWh |
|---|---|
| Τάση μπαταρίας | 353 V |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Οξείδιο κοβαλτίου λιθίου-νικελίου μαγγανίου (Li-NMC) |
| Ηλεκτρικός κινητήρας 1 | |
| Ηλεκτρική ισχύς του κινητήρα | 204 Hp @ 4775-6300 σ.α.λ. |
| Ηλεκτρικό μοτέρ ροπής | 310 Nm @ 0-4775 σ.α.λ. 228.64 lb.-ft. @ 0-4775 σ.α.λ. |
| Θέση ηλεκτρικού κινητήρα | Εμπρός, εγκάρσια |
| Τύπος ηλεκτροκινητήρα | Σύγχρονος |
| Συνολική ισχύς συστήματος | 224 Hp |
| Ροπή συστήματος | 295 Nm 217.58 lb.-ft. |
| δύναμη | 143 Hp @ 5200 σ.α.λ. |
|---|---|
| Ισχύς ανά λίτρο κυβισμού | 95.4 Hp/l |
| Ονομαστική ροπή του κινητήρα | 215 Nm @ 2500 σ.α.λ. 158.58 lb.-ft. @ 2500 σ.α.λ. |
| Διάταξη κινητήρα | Εμπρός, εγκάρσια |
| Κυβισμός κινητήρα | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Αριθμός κυλίνδρων | 4 |
| Διαμόρφωση κινητήρα | σε σειρά |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 72 mm 2.83 in. |
| Διαδρομή εμβόλιου | 92 mm 3.62 in. |
| Βαθμός συμπίεσης | 14.5:1 |
| Αριθμός βαλβίδων ανά κύλινδρο | 4 |
| Σύστημα ψεκασμού καυσίμου | Άμεσος ψεκασμός |
| Αναρρόφηση κινητήρα | Στροβιλοσυμπιεστής , Ιντερκούλερ |
| Συστήματα κινητήρα | Start & Stop Σύστημα Φίλτρο σωματιδίων |
| βάρος | 1692 κιλά 3730.22 lbs. |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος χώρου αποσκευών | 1269 l 44.81 cu. ft. |
| Χωρητικότητα δεξαμενής καυσίμων | 51 l 13.47 US gal | 11.22 UK gal |
| μήκος | 4553 mm 179.25 in. |
|---|---|
| πλάτος | 1862 mm 73.31 in. |
| ύψος | 1696 mm 66.77 in. |
| μεταξόνιο | 2671 mm 105.16 in. |
| εμπρός ίχνος | 1570 mm 61.81 in. |
| Πίσω ίχνος | 1570 mm 61.81 in. |
| Απόσταση από το έδαφος | 177 mm 6.97 in. |
| Γωνία προσέγγισης | 21° |
| Γωνία φυγής | 27° |
| Αρχιτεκτονική του συστήματος κίνησης | O κινητήρας εσωτερικής καύσης και ο ηλεκτροκινητήρας κινούν τους εμπρός τροχούς του αυτοκινήτου με δυνατότητα κίνησης σε πλήρη ηλεκτρική ή μικτή λειτουργία. |
|---|---|
| Κίνηση | Κίνηση στους μπροστινούς τροχούς |
| Αριθμός γραναζιών και τύπος κιβωτίου ταχυτήτων | 2 ταχύτητες, αυτόματο κιβώτιο ταχυτήτων DHT |
| Εμπρός ανάρτηση | Ανεξάρτητη τύπου McPherson |
| Πίσω ανάρτηση | Ανεξάρτητη ανάρτηση πολλαπλών συνδέσμων |
| Εμπρός φρένα | αεριζόμενοι δίσκοι |
| Πίσω φρένα | δίσκος |
| Βοηθητικά συστήματα | ABS (Σύστημα αντιμπλοκαρίσματος τροχών) |
| Τύπος διεύθυνσης | Τσουκράνια διαχείρισης (με δόντια) |
| υδραυλικό τιμόνι | Ηλεκτρικό Τιμόνι |
| μέγεθος ελαστικών | 225/60 R18 100H/V |
| μέγεθος των ζάντων | 6.5J x 18 |