
| От какъв тип е каросерията, Dorcen E20? | Хечбек, 3 врати, 2 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, 30.1 kWh (48 Hp)? | 302 км 187.65 mi |
| Колко бърза е колата, 2019 E20 30.1 kWh (48 Hp)? | 110 км/ч | 68.35 mph |
| Колко мощност има, Dorcen E20 Хечбек 2019 30.1 kWh (48 Hp)? | 48 кс, 125 Нм 92.2 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, Dorcen E20 Хечбек 2019 30.1 kWh (48 Hp)? | Предно задвижване. BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва предните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2019 Dorcen E20 Хечбек? | 2871 мм 113.03 in. |
| Колко широка е колата, 2019 Dorcen E20 Хечбек? | 1563 мм 61.54 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2019 Dorcen E20 30.1 kWh (48 Hp)? | 912 кг 2010.62 lbs. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2019 Dorcen E20 30.1 kWh (48 Hp)? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Марка | Dorcen |
|---|---|
| Модел | E20 |
| Генерация | E20 |
| Модификация (Двигател) | 30.1 kWh (48 кс) |
| Начало на производство | Април, 2019 г |
| Край на производство | 2021 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой места | 2 |
| Брой врати | 3 |
| Тип гориво | Електричество |
|---|---|
| Максимална скорост | 110 км/ч 68.35 mph |
| Съотношение тегло/мощност | 19 кг/кс, 52.6 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 7.3 кг/Нм, 137.1 Нм/тон |
| Брутен капацитет на батерията | 30.1 кВтч |
|---|---|
| Технология на батерията | Литиево-никелово манганово-кобалтово оксидна (Li-NMC) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Електрически пробег (NEDC) | 302 км 187.65 mi |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 48 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 125 Нм 92.2 lb.-ft. |
| Местоположение на електродвигателя | Предна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 48 кс |
| Въртящ момент на системата | 125 Нм 92.2 lb.-ft. |
| Собствена маса | 912 кг 2010.62 lbs. |
|---|
| Дължина | 2871 мм 113.03 in. |
|---|---|
| Широчина | 1563 мм 61.54 in. |
| Височина | 1568 мм 61.73 in. |
| Колесна база | 1765 мм 69.49 in. |
| Предна следа | 1335 мм 52.56 in. |
| Задна следа | 1135 мм 44.69 in. |
| Пътен просвет | 127 мм 5 in. |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва предните колела. |
|---|---|
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | независимо тип McPherson |
| Задно окачване | торсион |
| Предни спирачки | Дискови |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 155/65 R14 |
| Размери на джантите | 14 |