
| Hvilken type er karosseriet, Dorcen E20? | Halvkombi , 3 dører, 2 seter |
|---|---|
| Hor langt går bilen bare på strøm, 30.1 kWh (48 Hp)? | 302 km 187.65 mi |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2019 E20 30.1 kWh (48 Hp)? | 110 km/t | 68.35 mph |
| Hva er motorens effekt, Dorcen E20 Halvkombi 2019 30.1 kWh (48 Hp)? | 48 hk, 125 Hm 92.2 lb.-ft. |
| Hva er drivverket, Dorcen E20 Halvkombi 2019 30.1 kWh (48 Hp)? | Forhjulstrekk . BEV (Elektrisk kjøretøy). En elektrisk motor driver forhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2019 Dorcen E20 Halvkombi ? | 2871 mm 113.03 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2019 Dorcen E20 Halvkombi ? | 1563 mm 61.54 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2019 Dorcen E20 30.1 kWh (48 Hp)? | 912 kg 2010.62 lbs. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2019 Dorcen E20 30.1 kWh (48 Hp)? | 1, automatisk girkasse |
| merke | Dorcen |
|---|---|
| modell | E20 |
| Generasjon | E20 |
| Modifikasjon (motor) | 30.1 kWh (48 hk) |
| Første år av produksjon | April, 2019 år |
| Siste år av produskjon | 2021 år |
| Arkitektur av drivlinjen | BEV (Elektrisk kjøretøy) |
| Karosserityper | Halvkombi |
| Antall seter | 2 |
| Antall dører | 3 |
| Type drivstoff | Elektrisitet |
|---|---|
| Maksimal hastighet | 110 km/t 68.35 mph |
| Motsvarighet vekt/effekt | 19 kg/hk, 52.6 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 7.3 kg/Hm, 137.1 Hm/tonn |
| Brutto batterikapasitet | 30.1 kWh |
|---|---|
| Teknologi for batterilagring | Litium-nikkel mangan koboltoksid (Li-NMC) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (NEDC) | 302 km 187.65 mi |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 48 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 125 Hm 92.2 lb.-ft. |
| Plassering av elektrisk motor | Forakselen, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 48 hk |
| System dreiemoment | 125 Hm 92.2 lb.-ft. |
| Vekt | 912 kg 2010.62 lbs. |
|---|
| Lengde | 2871 mm 113.03 in. |
|---|---|
| Bredde | 1563 mm 61.54 in. |
| Høyde | 1568 mm 61.73 in. |
| Akselavstand | 1765 mm 69.49 in. |
| Sporvidde, foran | 1335 mm 52.56 in. |
| Sporvidde, baks | 1135 mm 44.69 in. |
| Bakkeklaring | 127 mm 5 in. |
| Arkitektur av drivverket | En elektrisk motor driver forhjulene. |
|---|---|
| Hjultrekk | Forhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | uavhengig McPherson |
| baksuspensjon | Torsjon |
| frambremser | disc |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 155/65 R14 |
| Felgstørrese | 14 |