
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Dorcen E20? | Hatchback , 3 drzwi, 2 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 30.1 kWh (48 Hp)? | 302 km 187.65 mi |
| Jak szybki jest pojazd, 2019 E20 30.1 kWh (48 Hp)? | 110 km/h | 68.35 mph |
| Jaką ma moc silnik, Dorcen E20 Hatchback 2019 30.1 kWh (48 Hp)? | 48 KM, 125 Nm 92.2 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Dorcen E20 Hatchback 2019 30.1 kWh (48 Hp)? | Napęd na przednie koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2019 Dorcen E20 Hatchback ? | 2871 mm 113.03 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2019 Dorcen E20 Hatchback ? | 1563 mm 61.54 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2019 Dorcen E20 30.1 kWh (48 Hp)? | 912 kg 2010.62 lbs. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2019 Dorcen E20 30.1 kWh (48 Hp)? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | Dorcen |
|---|---|
| Model | E20 |
| Generacja | E20 |
| Modyfikacja (Silnik) | 30.1 kWh (48 KM) |
| Początek produkcji | kwiecień, 2019 r |
| Koniec produkcji | 2021 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 2 |
| Liczba drzwi | 3 |
| Typ paliwa | elektryczność |
|---|---|
| Prędkość maksymalna | 110 km/h 68.35 mph |
| Stosunek masy do mocy | 19 kg/KM, 52.6 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 7.3 kg/Nm, 137.1 Nm/tonę |
| Pojemność brutto akumulatora | 30.1 kWh |
|---|---|
| Technologia baterii | Litowo-niklowy manganowo-kobaltowy (Li-NMC) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg elektryczny (NEDC) | 302 km 187.65 mi |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 48 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 125 Nm 92.2 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Oś przednia, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 48 KM |
| Moment obrotowy systemu | 125 Nm 92.2 lb.-ft. |
| Masa własna | 912 kg 2010.62 lbs. |
|---|
| Długość | 2871 mm 113.03 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1563 mm 61.54 in. |
| Wysokość | 1568 mm 61.73 in. |
| Rozstaw osi | 1765 mm 69.49 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1335 mm 52.56 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1135 mm 44.69 in. |
| Prześwit | 127 mm 5 in. |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | niezależne typu McPherson |
| Zawieszenie tylne | skręt |
| Hamulce przednie | Tarczowe |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 155/65 R14 |
| Rozmiar felg | 14 |