
| От какъв тип е каросерията, Chery E5? | SUV, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, 58.9 kWh (211 Hp) Electric? | 430 км 267.19 mi |
| Каква е консумацията на електричество, Chery E5 58.9 kWh (211 Hp) Electric? | 13.2 кВтч/100 км. 21.24 kWh/100 mi 159 MPGe 7.6 км/кВтч 4.7 mi/кВтч |
| Колко мощност има, Chery E5 SUV 2025 58.9 kWh (211 Hp) Electric? | 211 кс, 288 Нм 212.42 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, Chery E5 SUV 2025 58.9 kWh (211 Hp) Electric? | Предно задвижване. BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва предните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2025 Chery E5 SUV? | 4424 мм 174.17 in. |
| Колко широка е колата, 2025 Chery E5 SUV? | 1830 мм 72.05 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2025 Chery E5 58.9 kWh (211 Hp) Electric? | 1776 кг 3915.41 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2025 Chery E5 58.9 kWh (211 Hp) Electric? | 2246 кг 4951.58 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2025 Chery E5 SUV? | 300 - 1079 л 10.59 - 38.1 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2025 Chery E5 58.9 kWh (211 Hp) Electric? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Марка | Chery |
|---|---|
| Модел | E5 |
| Генерация | E5 |
| Модификация (Двигател) | 58.9 kWh (211 кс) Electric |
| Начало на производство | Септември, 2025 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Тип гориво | Електричество |
|---|---|
| Съотношение тегло/мощност | 8.4 кг/кс, 118.8 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 6.2 кг/Нм, 162.2 Нм/тон |
| Брутен капацитет на батерията | 58.9 кВтч |
|---|---|
| Напрежение на батерията | 360 В |
| Технология на батерията | Литиево-желязо фосфатна (LiFePO4) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Изцяло електрически пробег (WLTP) | 430 км 267.19 mi |
| Изцяло електрически пробег (NEDC) | 505 км 313.79 mi |
| Среден разход на електрическа енергия (NEDC) | 13.2 кВтч/100 км.
21.24 kWh/100 mi 159 MPGe 7.6 км/кВтч 4.7 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 211 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 288 Нм 212.42 lb.-ft. |
| Местоположение на електродвигателя | Предна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 211 кс |
| Въртящ момент на системата | 288 Нм 212.42 lb.-ft. |
| Собствена маса | 1776 кг 3915.41 lbs. |
|---|---|
| Допустима маса | 2246 кг 4951.58 lbs. |
| Максимална товароносимост | 470 кг 1036.17 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 300 л 10.59 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 1079 л 38.1 cu. ft. |
| Максимално тегло на ремарке без спирачки | 750 кг 1653.47 lbs. |
| Максимално натоварване върху теглича | 75 кг 165.35 lbs. |
| Дължина | 4424 мм 174.17 in. |
|---|---|
| Широчина | 1830 мм 72.05 in. |
| Височина | 1588 мм 62.52 in. |
| Колесна база | 2610 мм 102.76 in. |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва предните колела. |
|---|---|
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | независимо тип McPherson |
| Задно окачване | Независимо многораменно (многоточково) окачване |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 215/55 R18 |
| Размери на джантите | 18 |