
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Chery E5? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 58.9 kWh (211 Hp) Electric? | 430 km 267.19 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Chery E5 58.9 kWh (211 Hp) Electric? | 13.2 kWh/100 km 21.24 kWh/100 mi 159 MPGe 7.6 km/kWh 4.7 mi/kWh |
| Jaką ma moc silnik, Chery E5 SUV 2025 58.9 kWh (211 Hp) Electric? | 211 KM, 288 Nm 212.42 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Chery E5 SUV 2025 58.9 kWh (211 Hp) Electric? | Napęd na przednie koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2025 Chery E5 SUV? | 4424 mm 174.17 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2025 Chery E5 SUV? | 1830 mm 72.05 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2025 Chery E5 58.9 kWh (211 Hp) Electric? | 1776 kg 3915.41 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2025 Chery E5 58.9 kWh (211 Hp) Electric? | 2246 kg 4951.58 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2025 Chery E5 SUV? | 300 - 1079 l 10.59 - 38.1 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2025 Chery E5 58.9 kWh (211 Hp) Electric? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | Chery |
|---|---|
| Model | E5 |
| Generacja | E5 |
| Modyfikacja (Silnik) | 58.9 kWh (211 KM) Electric |
| Początek produkcji | Wrzesień, 2025 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Typ paliwa | elektryczność |
|---|---|
| Stosunek masy do mocy | 8.4 kg/KM, 118.8 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 6.2 kg/Nm, 162.2 Nm/tonę |
| Pojemność brutto akumulatora | 58.9 kWh |
|---|---|
| Napięcie baterii | 360 V |
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (WLTP) | 430 km 267.19 mi |
| Zasięg w trybie elektrycznym (NEDC) | 505 km 313.79 mi |
| Średnie zużycie energii (NEDC) | 13.2 kWh/100 km
21.24 kWh/100 mi 159 MPGe 7.6 km/kWh 4.7 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 211 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 288 Nm 212.42 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Oś przednia, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 211 KM |
| Moment obrotowy systemu | 288 Nm 212.42 lb.-ft. |
| Masa własna | 1776 kg 3915.41 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 2246 kg 4951.58 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 470 kg 1036.17 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 300 l 10.59 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1079 l 38.1 cu. ft. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 75 kg 165.35 lbs. |
| Długość | 4424 mm 174.17 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1830 mm 72.05 in. |
| Wysokość | 1588 mm 62.52 in. |
| Rozstaw osi | 2610 mm 102.76 in. |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | niezależne typu McPherson |
| Zawieszenie tylne | Niezależne zawieszenie wielowahaczowe |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 215/55 R18 |
| Rozmiar felg | 18 |