
| Hvilken type er karosseriet, Chery E5? | SUV, 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hor langt går bilen bare på strøm, 58.9 kWh (211 Hp) Electric? | 430 km 267.19 mi |
| Hvor mye er strømforbruket, Chery E5 58.9 kWh (211 Hp) Electric? | 13.2 kWh/100 km 21.24 kWh/100 mi 159 MPGe 7.6 km/kWh 4.7 mi/kWh |
| Hva er motorens effekt, Chery E5 SUV 2025 58.9 kWh (211 Hp) Electric? | 211 hk, 288 Hm 212.42 lb.-ft. |
| Hva er drivverket, Chery E5 SUV 2025 58.9 kWh (211 Hp) Electric? | Forhjulstrekk . BEV (Elektrisk kjøretøy). En elektrisk motor driver forhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2025 Chery E5 SUV? | 4424 mm 174.17 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2025 Chery E5 SUV? | 1830 mm 72.05 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2025 Chery E5 58.9 kWh (211 Hp) Electric? | 1776 kg 3915.41 lbs. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2025 Chery E5 58.9 kWh (211 Hp) Electric? | 2246 kg 4951.58 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2025 Chery E5 SUV? | 300 - 1079 l 10.59 - 38.1 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2025 Chery E5 58.9 kWh (211 Hp) Electric? | 1, automatisk girkasse |
| merke | Chery |
|---|---|
| modell | E5 |
| Generasjon | E5 |
| Modifikasjon (motor) | 58.9 kWh (211 hk) Electric |
| Første år av produksjon | September, 2025 år |
| Arkitektur av drivlinjen | BEV (Elektrisk kjøretøy) |
| Karosserityper | SUV |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Type drivstoff | Elektrisitet |
|---|---|
| Motsvarighet vekt/effekt | 8.4 kg/hk, 118.8 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 6.2 kg/Hm, 162.2 Hm/tonn |
| Brutto batterikapasitet | 58.9 kWh |
|---|---|
| Batterispenning | 360 V |
| Teknologi for batterilagring | Litiumjernfosfat (LiFePO4) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (WLTP) | 430 km 267.19 mi |
| Elektrisk rekkevidde (NEDC) | 505 km 313.79 mi |
| Energiforbruk (NEDC) | 13.2 kWh/100 km
21.24 kWh/100 mi 159 MPGe 7.6 km/kWh 4.7 mi/kWh |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 211 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 288 Hm 212.42 lb.-ft. |
| Plassering av elektrisk motor | Forakselen, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 211 hk |
| System dreiemoment | 288 Hm 212.42 lb.-ft. |
| Vekt | 1776 kg 3915.41 lbs. |
|---|---|
| Maksimalt tillatt vekt | 2246 kg 4951.58 lbs. |
| Maksimal lastekapasitet | 470 kg 1036.17 lbs. |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 300 l 10.59 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 1079 l 38.1 cu. ft. |
| Tillatt tilhengervekt uten bremser | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Tillatt kuletrykk | 75 kg 165.35 lbs. |
| Lengde | 4424 mm 174.17 in. |
|---|---|
| Bredde | 1830 mm 72.05 in. |
| Høyde | 1588 mm 62.52 in. |
| Akselavstand | 2610 mm 102.76 in. |
| Arkitektur av drivverket | En elektrisk motor driver forhjulene. |
|---|---|
| Hjultrekk | Forhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | uavhengig McPherson |
| baksuspensjon | Uavhengig multi-link oppheng |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 215/55 R18 |
| Felgstørrese | 18 |