| От какъв тип е каросерията, Chery C5? | SUV, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, Chery C5 1.5L (147 Hp) DCT? | 6.9 л/100 км 34.1 US mpg 40.9 UK mpg 14.5 км/л |
| Колко ЕКО е колата, Chery C5 1.5L (147 Hp) DCT? | 160 г/км CO2 |
| Колко мощност има, Chery C5 SUV 2025 1.5L (147 Hp) DCT? | 147 кс, 210 Нм 154.89 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, Chery C5 SUV 2025 1.5L (147 Hp) DCT? | 1.5 л 1498 см3 91.41 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2025 Chery 1.5L (147 Hp) DCT? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, Chery C5 SUV 2025 1.5L (147 Hp) DCT? | Предно задвижване. Двигател с вътрешно горене. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2025 Chery C5 SUV? | 4351 мм 171.3 in. |
| Колко широка е колата, 2025 Chery C5 SUV? | 1831 мм 72.09 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2025 Chery C5 1.5L (147 Hp) DCT? | 1432 кг 3157.02 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2025 Chery C5 1.5L (147 Hp) DCT? | 1856 кг 4091.78 lbs. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2025 Chery C5 1.5L (147 Hp) DCT? | 6, автоматична скоростна кутия DCT |
| Марка | Chery |
|---|---|
| Модел | C5 |
| Генерация | C5 |
| Модификация (Двигател) | 1.5L (147 кс) DCT |
| Начало на производство | Май, 2025 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Разход на гориво - градско | 8.8 л/100 км
26.7 US mpg 32.1 UK mpg 11.4 км/л |
|---|---|
| Разход на гориво - извънградско | 5.8 л/100 км
40.6 US mpg 48.7 UK mpg 17.2 км/л |
| Разход на гориво - комбиниран | 6.9 л/100 км
34.1 US mpg 40.9 UK mpg 14.5 км/л |
| CO2 емисии | 160 г/км |
| Тип гориво | Бензин |
| Съотношение тегло/мощност | 9.7 кг/кс, 102.7 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 6.8 кг/Нм, 146.6 Нм/тон |
| Мощност | 147 кс |
|---|---|
| Мощност за литър работен обем | 98.1 кс/л |
| Въртящ момент | 210 Нм 154.89 lb.-ft. |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Модел/код на двигателя | SQRE4T15C |
| Обем на двигателя | 1498 см3 91.41 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Многоточково индиректно впръскване (многоточков инжекцион) |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Двигателни системи | Старт & Стоп система |
| Собствена маса | 1432 кг 3157.02 lbs. |
|---|---|
| Допустима маса | 1856 кг 4091.78 lbs. |
| Максимална товароносимост | 424 кг 934.76 lbs. |
| Обем на резервоара | 51 л 13.47 US gal | 11.22 UK gal |
| Дължина | 4351 мм 171.3 in. |
|---|---|
| Широчина | 1831 мм 72.09 in. |
| Височина | 1662 мм 65.43 in. |
| Колесна база | 2610 мм 102.76 in. |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
|---|---|
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 6 предавки, автоматична скоростна кутия DCT |
| Предно окачване | независимо тип McPherson |
| Задно окачване | Независимо многораменно (многоточково) окачване |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 215/60 R17; 215/55 R18 |
| Размери на джантите | 17; 18 |