| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Chery C5? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Chery C5 1.5L (147 Hp) DCT? | 6.9 l/100 km 34.1 US mpg 40.9 UK mpg 14.5 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Chery C5 1.5L (147 Hp) DCT? | 160 g/km CO2 |
| Jaką ma moc silnik, Chery C5 SUV 2025 1.5L (147 Hp) DCT? | 147 KM, 210 Nm 154.89 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Chery C5 SUV 2025 1.5L (147 Hp) DCT? | 1.5 l 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2025 Chery 1.5L (147 Hp) DCT? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Chery C5 SUV 2025 1.5L (147 Hp) DCT? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2025 Chery C5 SUV? | 4351 mm 171.3 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2025 Chery C5 SUV? | 1831 mm 72.09 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2025 Chery C5 1.5L (147 Hp) DCT? | 1432 kg 3157.02 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2025 Chery C5 1.5L (147 Hp) DCT? | 1856 kg 4091.78 lbs. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2025 Chery C5 1.5L (147 Hp) DCT? | 6, automatyczna skrzynia biegów DCT |
| Marka | Chery |
|---|---|
| Model | C5 |
| Generacja | C5 |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5L (147 KM) DCT |
| Początek produkcji | Może, 2025 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Zużycie paliwa - Cykl miejski | 8.8 l/100 km
26.7 US mpg 32.1 UK mpg 11.4 km/l |
|---|---|
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski | 5.8 l/100 km
40.6 US mpg 48.7 UK mpg 17.2 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany | 6.9 l/100 km
34.1 US mpg 40.9 UK mpg 14.5 km/l |
| Emisje CO2 | 160 g/km |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Stosunek masy do mocy | 9.7 kg/KM, 102.7 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 6.8 kg/Nm, 146.6 Nm/tonę |
| Moc | 147 KM |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 98.1 KM/l |
| Moment obrotowy | 210 Nm 154.89 lb.-ft. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | SQRE4T15C |
| Pojemność silnika | 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk wielopunktowy |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układy silnika | System start-stop |
| Masa własna | 1432 kg 3157.02 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 1856 kg 4091.78 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 424 kg 934.76 lbs. |
| Zbiornik paliwa | 51 l 13.47 US gal | 11.22 UK gal |
| Długość | 4351 mm 171.3 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1831 mm 72.09 in. |
| Wysokość | 1662 mm 65.43 in. |
| Rozstaw osi | 2610 mm 102.76 in. |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 6 biegów, automatyczna skrzynia biegów DCT |
| Zawieszenie przednie | niezależne typu McPherson |
| Zawieszenie tylne | Niezależne zawieszenie wielowahaczowe |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 215/60 R17; 215/55 R18 |
| Rozmiar felg | 17; 18 |