| Karoser tipi nedir, Chery C5? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Chery C5 1.5L (147 Hp) DCT? | 6.9 Lt/100 km 34.1 US mpg 40.9 UK mpg 14.5 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Chery C5 1.5L (147 Hp) DCT? | 160 g/km CO2 |
| Motor gücü ne kadar, Chery C5 SUV 2025 1.5L (147 Hp) DCT? | 147 bg, 210 Nm 154.89 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Chery C5 SUV 2025 1.5L (147 Hp) DCT? | 1.5 Lt 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2025 Chery 1.5L (147 Hp) DCT? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Chery C5 SUV 2025 1.5L (147 Hp) DCT? | Önden çekiş. İçten yanmalı motor. İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2025 Chery C5 SUV? | 4351 mm 171.3 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2025 Chery C5 SUV? | 1831 mm 72.09 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2025 Chery C5 1.5L (147 Hp) DCT? | 1432 Kg 3157.02 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2025 Chery C5 1.5L (147 Hp) DCT? | 1856 Kg 4091.78 lbs. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2025 Chery C5 1.5L (147 Hp) DCT? | 6, otomatik şanzıman DCT |
| Marka | Chery |
|---|---|
| Model | C5 |
| Nesil | C5 |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.5L (147 bg) DCT |
| Üretim başlangıç yılı | Mayıs ayı, 2025 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 8.8 Lt/100 km
26.7 US mpg 32.1 UK mpg 11.4 km/Lt |
|---|---|
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 5.8 Lt/100 km
40.6 US mpg 48.7 UK mpg 17.2 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi | 6.9 Lt/100 km
34.1 US mpg 40.9 UK mpg 14.5 km/Lt |
| CO2 Emisyonları | 160 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Ağırlık/güç oranı | 9.7 Kg/bg, 102.7 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 6.8 Kg/Nm, 146.6 Nm/ton |
| Güç | 147 bg |
|---|---|
| Litre başına güç | 98.1 bg/Lt |
| Tork | 210 Nm 154.89 lb.-ft. |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | SQRE4T15C |
| Motor hacmi | 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Ağırlık | 1432 Kg 3157.02 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 1856 Kg 4091.78 lbs. |
| Azami yük | 424 Kg 934.76 lbs. |
| Yakıt deposu hacmi | 51 Lt 13.47 US gal | 11.22 UK gal |
| Uzunluk | 4351 mm 171.3 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1831 mm 72.09 in. |
| Yükseklik | 1662 mm 65.43 in. |
| Dingil Mesafesi | 2610 mm 102.76 in. |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
|---|---|
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, otomatik şanzıman DCT |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 215/60 R17; 215/55 R18 |
| Jant Boyutu | 17; 18 |